Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Festool RS 200 EQ

Prekės kodas60078

550,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
7,48 €9,35 €
Vnt
Šlif. popierius vibro šlifuokliui; Granat; 80x133 mm; P80; 10vnt.
Šlif. popierius vibro šlifuokliui; Granat; 80x133 mm; P80; 10vnt.
Vnt.:

Įrankiai.lt užregistruos jums parduotą įrankį Festool sistemoje ir papildomai jums suteiks šias vertes:

- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.
- Garantinį servisą jums atliks bet kuris autorizuotas Festool servisas Europoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 2.5 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 330 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 4000-10000 min-1
Šlifavimo paviršiaus matmenys 115x225 mm
Šlifavimo plokštės matmenys 115x229 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,0 mm
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Komplekte yra Filtro kasetė
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Privalumai ir nauda: Labai smulkiai nušlifuojama todėl, kad šlifavimo įrankio pavara yra tiesioginė, o apsukų skaičius - didelis. Dėl minėtos priežasties nebereikia atlikti papildomų darbų; Didelis šlifavimo pagrindas leidžia ekonomiškai dirbti apdirbant didelius plotus; Yra galimybė iš trijų pusių šlifuoti netoli krašto; Šlifuoklis ekonomiškas, jo eksploatacijos trukmė ilgesnė dėl to, kad guolis yra dulkėms nepralaidžioje kapsulėje, be to, MPE šlifavimo pagrindas labai atsparus nusidėvėjimui.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Didelių, plokščių laku padengtų plotų tarpinis šlifavimas; Galutinis šlifavimas prieš lakuojant; Lako sluoksnio pašiaušimas; Natūralios medienos ir faneruotų detalių šlifavimas; Grunto sluoksnio pašiaušimas.
Tiekimo komplektacija :
• šlifavimo padas StickFix 115 x 225 mm
• StickFix šlifavimo lapelis
• filtro kasetė

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.