Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Festool RS 300 EQ

Prekės kodas60075

367,65 € Su PVM
Vnt.:

Jei pageidausite, mes užregistruosime įrankį Festool sistemoje ir suteiksime šias galimybes:
- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 2.3 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 280 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 4000-10000 min-1
Šlifavimo paviršiaus matmenys 93x175 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,0 mm
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Komplekte yra Filtro kasetė
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Privalumai ir nauda: Ypač daug naudojimo sričių, nes galima rinktis iš daugybės keičiamų šlifavimo padų; Dėl ergonomiškos konstrukcijos nepavargsite apdirbdami ir vertikalias plokštumas, ir plokštumas esančias virš galvos; Įrankis ekonomiškas dėl ilgos eksploatacijos trukmės, nes įrankis visada išlieka stabilus, švytuoklė yra pritvirtinta varžtais, o MPE šlifavimo pado pagrindas yra labai atsparus nusidėvėjimui.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Vieno darbo etapo metu šlifuojamos ir plokštumos, ir kampų zonos; Specialiu šlifavimo padu šlifuojamos plokštelės; Pradinis laku padengtų paviršių, medinių ir plastiko paviršių šlifavimas; Skirtas šlifuoti natūralią medieną ir drožtinį lukštą prieš lakuojant; Lakuotų paviršių pašiaušimas; Mineralinių medžiagų pašiaušimas; Naudojimas specialiems darbams atlikti.
Tiekimo komplektacija :
• šlifavimo padas StickFix 93 x 175 mm
• StickFix šlifavimo lapelis
• filtro kasetė

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.