Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Festool Rutscher RTSC 400 Li 3,1 I-Set; 18 V; 2x3,1 Ah akum.

Prekės kodas105978

577,41 € Su PVM

Galingas 18 V Ergo akumuliatorius kartu su neturinčiu šepetėlių EC-TEC varikliu užtikrina ištvermingą šlifavimą ir tokią galią, kokią galima gauti iš elektros tinklo. Bluetooth® akumuliatorius užtikrina automatinį mobiliojo dulkių siurblio paleidimą tuo metu, kai įjungiamas akumuliatorinis įrankis (sąlyga: atitinkamas mobilusis dulkių siurblys turi būti suderinamas su Bluetooth®).

Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
11,20 €14,00 €
Vnt
Šlifavimo padas Festool PP-STF 80x133 mm; 2 vnt.
Šlifavimo padas Festool PP-STF 80x133 mm; 2 vnt.
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 1.4 kg
Bendras svoris su pakuote 7,26 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Akumuliatoriaus talpa 3,1 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 2x3,1 Ah
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 6000-10000 min-1
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Šlifavimo popieriaus matmenys 80x130 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,0 mm
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Komplekte yra Adapteris prijungti prie elektros tinklo, Maišelis dulkėms rinkti
Komplekte - pakrovėjas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip, SYS-Combi 2
Įtampa / dažnis 18 V / DC

Ergonomiškas Bluetooth® akumuliatorius komunikuoja su mobiliajame dulkių siurblyje esančiu Bluetooth® moduliu – ir užtikrina automatinį mobiliojo dulkių siurblio paleidimą tuo metu, kai įjungiami akumuliatoriniai šlifuokliai. Tokiu būdu, Jūs galite naudotis visais Festool dulkių prevencijos sistemos privalumais jau ir dirbdami su RTSC 400, ETSC 125 ir DTSC 400.

_x000D_

Galingas ir patvarus duetas iš 18 V Ergo akumuliatoriaus ir šepetėlių neturinčio variklio EC-TEC prilygina akumuliatorinį įrankį pagal technines charakteristikas elektriniam įrankiui. 3,1 Ah talpos akumuliatorius garantuoja tęstinį darbą - darbas truks ilgiau, negu krovimas.

_x000D_

Įjungus akumuliatorinį įrankį su Bluetooth® akumuliatoriumi, automatiškai įsijungia ir CLEANTEC mobilusis dulkių siurblys (jame turi būti sumontuotas Bluetooth® imtuvas).

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.