Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Metabo SRE 4350 TurboTec

Prekės kodas65586

238,00 € Su PVM
Vnt.:
Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Metabo
Svoris 2.5 kg
Bendras svoris su pakuote 2,691 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 350 W
Judesių skaičius tuščiąja eiga 11000-22000 min-1
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Šlifavimo paviršiaus matmenys 90x190 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,2 mm
Rankai perduodamas vibracijų lygis 3.3 m/s²
Komplekte yra Dulkių nusiurbimo adapteris
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų

Plokštuminis šlifuoklis Metabo SRE 4350 TurboTec. Universalus naudojimas medžio, plastiko, metalų ir lakuotų paviršių šlifavimui. Galingas variklis su didelio našumo rezervu. Šlifavimo prietaisas su šlifavimo plokšte, pagaminta iš poliuretano elastomero. Elektrodinaminė pusiausvyra visiškai apsaugo nuo vibracijos. 4 aukštos kokybės vibracijos slopintuvai ir nuo dulkių apsaugotas kamuolinis guolis užtikrina prietaiso ilgaamžiškumą. Tvirtas aliuminio lydinio mechanizmo korpusas. Tvirta aliuminio lydinio plokštė. Velcro medžiaga padengta pagrindo plokštė ir griebtuvas. Galima šlifuoti net tolimiausius kampus. Dulkių ištraukimo įrenginys. Dulkių maišo laikiklis su laikančia sklende. Išorinė dulkių ištraukimo anga. Automatiškai sustabdomi anglies pluošto šepečiai.

36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.