Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Tiesinis šlifuoklis Metabo GE 950 G Plus

Prekės kodas65589


Gamintojas Metabo
Svoris 1.7 kg
Bendras svoris su pakuote 2,283 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 950 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 2500-8700 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 8700 /min
Griebtuvo skersmuo 6 mm
Rankai perduodamas vibracijų lygis 1.9 m/s²
Pasukama rankena Taip
Jungiklio užraktas Taip
Apsauga nuo perkrovos Taip
Komplekte yra Antivibracinė gumuota rankena
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Tiesinis šlifuoklis Metabo GE 950 G Plus. Prietaisas yra plačiai naudojamas apdirbimo ir poliravimo tikslams, jei norite kokybiškai nuimti atplaišas arba suteikti ruošiniui lygumo šis įrankis kaip tik Jums. Reiktų atkreipti dėmesį į trinties sankaba S-automatic, kuri automatiškai išjungia srovę ir išjungia variklį. Apsauga nuo perkrovos, greičio kontrolė, įjungimo mygtuko užraktas. Griebtuve tvirtinamo įrankio skersmuo – 6 mm.

36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

    10 funkcionalumų, dėl kurių Metabo šlifuokliai pripažinti profesionalų! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.