Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Trikampis šlifuoklis Bosch PSM Primo

Prekės kodas220296

50,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Bendras svoris su pakuote 1,051 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 50 W
Judesių skaičius tuščiąja eiga 24000 min-1
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 1,4 mm
Šlifavimo popierius tvirtinamas kibiuoju paviršiumi Taip
Komplekte - šlifavimo lapeliai x1
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Daugiafunkcis šlifuoklis PSM Primo sužavi savo intuityviai perprantamu valdymu ir unikaliu dizainu. Idealiai tinka kampams ir briaunoms bei mažo ir vidutinio ploto paviršiams šlifuoti. Dėl kibiosios mikrojungties šlifavimo popierių pakeisite greitai, o mikrofiltrų sistema su dulkių siurblio jungtimi užtikrina švarų darbą. Šlifuoklis išsiskiria puikiu galios ir svorio santykiu, yra modernaus dizaino, plonos ir kompaktiškos konstrukcijos. Dėl 50 vatų variklio galingumo su prietaisų nesunkiai viską įveiksite. Dėl minkštos dangos intarpų ir šoninių įgilinimų rankenoje prietaisą paprasta valdyti ir patogu laikyti rankoje. Kampams ir briaunoms bei mažo ir vidutinio ploto paviršiams šlifuoti Kibioji mikrojungtis – greitam šlifavimo popieriaus pakeitimui Mikrofiltro sistema su jungtimi dulkių siurbliui – švariam darbui. Šlifavimo plokštė su siaura ir ilga viršūne suteikia galimybę nušlifuoti ir sunkiai prieinamas vietas

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.