Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Smūginis veržliasūkis Metabo SSW 18 LTX (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas74708


Gamintojas Metabo
Svoris 1.6 kg
Bendras svoris su pakuote 1,67 kg
Variklio tipas Akumuliatorinis
Be akumuliatoriaus ir kroviklio Taip
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-900/0-1650/0-2300 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 2300 /min
Smūgių dažnis 1900/2500/3000 min-1
Pavarų skaičius 3 pavaros
Maksimalus sukimo momentas 210 Nm
Galvutės tvirtinimo tipas 1/2"
Impulsinis smūginis režimas (jis padeda efektyviau prisukti / atsukti varžtus) Taip
Pakrovimo lygio indikatorius Taip
Integruotas LED apšvietimas Taip
Apsauga nuo perkrovos Taip
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.