Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Elektrinis smūginis veržliasukis Bosch GDS 18 E Professional + L-Boxx

Prekės kodas63624

555,00 € Su PVM
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 3.2 kg
Bendras svoris su pakuote 3,960 kg
Įrankio matmenys 320x190 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 500 W
Galvutės tvirtinimo tipas 1/2"
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 500-1300 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1300 /min
Maksimalus sukimo momentas 250 Nm
Impulsinis smūginis režimas (jis padeda efektyviau prisukti / atsukti varžtus) Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Smūginis veržliasukis GDS 18 E Professional. Naudojamas lengvųjų automobilių ratų montavimui, pastolių ir lentynų montavimui, dirbtuvėse ir serviso įmonėse. Centrinė rankena garantuoja optimalią svorio centro padėtį ir leidžia dirbti nepavargstant viena ranka. Greitas įrankių keitimas. Smūginis mechanizmas su V formos išpjovomis pasižymi mažu reakcijos momentu ir ilgaamžiškumu. Didelė smūgio jėga ir mažas svoris. Sukimas į dešinę/ kairę pusę – varžtų užveržimui ir atlaisvinimui. Elastingi strypai (papildoma įranga) garantuoja norimą sukimo momentą. Lengvai pakeičiami darbo įrankiai. Patogu naudoti ir kairiarankiams. Sukami varžtai: M 6 - M 18. Įrankių įtvaras: išorinis keturkampis 1/2". Komplekte: lagaminas L-BOXX. "Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.