Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Magnetinis gręžtuvas Metabo MAG 32

Prekės kodas210031

1 271,00 € Su PVM
Vnt.:
Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Metabo
Svoris 9.51 kg
Bendras svoris su pakuote 11,9 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Naudojamoji galia 1000 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 700 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 700 /min
Pavarų skaičius 1 pavara
Maksimalus sukimo momentas 50 Nm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 32 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 32 mm
Grąžto / kalto kotelio tipas 3/4“ (19 mm) Weldon
Integruotas LED apšvietimas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Platus griebtuvas, pritaikytas spiraliniams, plunksniniams grąžtams, karūnoms. Stiprus magnetinis padas pritaikytas dirbti ant vertikalaus paviršiaus. Integruotas aušinimo bakelis.

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.