Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Magnetinis gręžtuvas Metabo MAG 50 su magnetiniu padu

Prekės kodas66676

1 570,00 € Su PVM
Vnt.:
Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Metabo
Svoris 12.71 kg
Bendras svoris su pakuote 13 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Naudojamoji galia 1200 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 100-250/200-450 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 450 /min
Pavarų skaičius 2 pavaros
Maksimalus sukimo momentas 50 Nm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 20 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 20 mm
Grąžto / kalto kotelio tipas 3/4“ (19 mm) Weldon
Integruotas LED apšvietimas Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Gręžtuvas Metabo MAG 50 su magnetiniu padu. Metabo (VTC) elektronika palaiko pastovius sūkius. Patikimas ir ilgaamžis Metabo Marathon variklis su rotoriaus, statoriaus ir apvijų apsauga. Automatinis aušinamojo skysčio tiekimas į grąžto galą leidžia įrankį naudoti viena ranka. Naudojant apsauginį diržą įrankį galima naudoti pakabintą vertikaliai. LED apšvietimas. Galima naudoti sriegimui.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.