Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Suktuvas-gręžtuvas Milwaukee C18 DD-402C; 18 V; 2x4,0 Ah akum.

Prekės kodas71920


Gamintojas Milwaukee
Svoris 1.8 kg
Bendras svoris su pakuote 5 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Įrankio matmenys 196 mm
Variklio tipas Akumuliatorinis
Ar komplekte yra akumuliatorius Taip
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Akumuliatoriaus talpa 4,0 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 2x4,0 Ah
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 350/1400 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1400 /min
Maksimalus sukimo momentas 54 Nm
Sukimo momento pakopų skaičius 24
Griebtuvo skersmuo 1,5-13 mm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 32 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm
Pavarų skaičius 2 pavaros
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Pratęsta garantija Priregistruoti įrankį 36 mėn. garantijai gauti galite http://extension.milwaukeetool.fr
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Integruotas LED apšvietimas Taip

Kompaktiškas suktuvas-gręžtuvas Milwaukee C18 DD-402C puikiai tinkantis darbui ankštose vietose. 4 polių variklis. Metalinis pavaros mechanizmo korpusas užtikrina maksimalias charakteristikas ir ilgą tarnavimą. Milwaukee užpatentuota įrankio ir akumuliatoriaus elektronika DPM suteikia išskirtinį patvarumą. Akumuliatoriaus indikatorius rodo srovės likutį.

Milwaukee įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.milwaukeetool.eu per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

„Milwaukee“ – profesionalių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių, jų priedų ir rankinių įrankių gamintojas.

Nuo pat įmonės įkūrimo 1924 m., „Milwaukee“ profesionalms siūlo inovatyvius, tvirtus ir išskirtinai efektyvius įrankius, juos nuolat tobulina ir pritaiko specifiniams vartotojų poreikiams. „Milwaukee“ yra įsitvirtinęs ličio jonų technologijos akumuliatorių bei akumuliatorinių įrankių gamybos srityje. Jų siūlomos M12™, M18™ ir M28™ sistemos yra plačiai žinomos vartotojų tarpe. „Milwaukee“ taip pat savo klientams siūlo laiką tausojančius priedus bei inovatyvius rankinius įrankius. Pagrindinis „Milwaukee“ tikslas yra savo vartotojams užtikrinti pastovų modernių sprendimų srautą, pritaikytą įvairioms pramonės šakoms ir užtikrinantį aukštą darbo našumą bei neprilygstamą tvirtumą.

Siekiant vartotojams užtikrinti aukščiausią kokybę, „Milwaukee“ ypatingą dėmesį skiria betarpiškam bendradarbiavimui su įvairių sričių profesionalais. Gamintojas nuolat analizuoja besikeičiančius darbo vietoms keliamus reikalavimus ir ieško pačių geriausių sprendimų, kurie leistų vartotojams dirbti greičiau ir išmaniau. „Milwaukee“ iš savo patirties žino, kad profesionaliems vartotojams labai svarbios smulkmenos, todėl joms skiriamas ypatingas dėmesys. Toks išskirtinis dėmesys vartotojui ne tik leidžia išspręsti didelius iššūkius realioje darbo vietoje, bet ir užtikrina nuolatinį visų produktų linijų atnaujinimą.