Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Hermetikas vidaus ir lauko darbams Titebond Painter's Plus 40 years; 300 ml; juodas

Prekės kodas157642

6,25 € Su PVM

Paskirtis:

 • Įvairių plyšių ir įtrūkimų sandarinimui;
 • Medienai, plytelėms, stiklui;
 • Mūrui, gipskartonio plokštėms;
 • Aliuminiui, dažytam metalui;
 • Vonios patalpoms;
 • Dušo kabinoms;
 • Kriauklėms;
 • Vidaus ir lauko darbams.
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Titebond
Bendras svoris su pakuote 0.57 kg
Tinka sandarinti Aliuminį, Dažytą metalą, Gipso kartono plokštes, Kitas statybines medžiagas, Medieną, Mūrą, Plyteles, Stiklą
Temperatūra +4,5°C - +49°C
Spalva Juoda

"Titebond® Painter's Plus" yra aukštos kokybės, universalus silikonizuoto akrilo sandariklis, skirtas vidiniam ir išoriniam naudojimui. Jis suformuoja ilgaamžį, lankstų ir vandeniui atsparų sujungimą. "Painter's Plus" puikiai sukimba su dažniausiai naudojamomis statybinėmis medžiagomis, įskaitant medieną, metalą, stiklą, mūrą, aliuminį ir plyteles. Jis idealiai tinka plyšių sandarinimui, plyšių remontui ir užpildymui.

"Titebond Painter's Plus" labai sklandžiai ir lengvai išsispaudžia. Sandariklis gali būti uždažomas vandeniu skiedžiamais dažais vienu sluoksniu ir nebus matomas per dažus. Unikalios formulės sandariklis "Titebond Painter's Plus" savaime neatlimpa nuo paviršiaus darbo metu. Su juo lengva suformuoti tvarkingą sujungimą. Kol yra drėgnas lengvai nusivalo nuo paviršiaus vandeniu.

 • Produkto savybės
 • Puikiai sandarina plyšius ir įtrūkius;
 • Uždažomas dažais vienu sluoksniu;
 • Suformuoja lankstų ir vandeniui nelaidų sujungimą;
 • Kol neišdžiūvęs gerai nusiplauna muilinu vandeniu;
 • Neturi likutinio kvapo;
 • Sklandžiai išsispaudžia ir tolygiai tepasi;
 • Atsparus pelėsiui;
 • Uždažomas vandeniu skiedžiamais dažais po 2-4 valandų;
 • Išdžiūvęs neblizga (matinis).

Kasdien tūkstančiai su mediena dirbančių specialistų ir statybos profesionalų su pasitikėjimu renkasi „Titebond“ klijus ar hermetikus. Jie žino, kad „Titebond“ yra aukščiausios kokybės produktas, kuris padės darbus atlikti lengviau ir kokybiškiau. Šie meistrai gauna daugiau nei konkretų „Titlebond“ produktą. Pasirinkę „Titebond“ klijus jie gali būti ramūs, kad dirbs su vienu patikimiausių prekinių ženklų, puikiai žinomų pasaulinėje klijų pramonėje.

Lyderystė ir atsakomybė

Titebond® medienos gaminių klijavimo lyderio tradicijos ir profesionalumas yra paremti neprilygstama produkto kokybe, puikiu asmeniniu klientų aptarnavimu ir technine pagalba. Mes labai didžiuojamės sukaupta patirtimi ir geriausių medienos apdirbimo specialistų pripažinimu. Jau nuo 1952 m. aukščiausio lygio medienos apdirbimo specialistų pripažinimas yra pagrindinis prekinio ženklo Titebond® tikslas. Šis įsipareigojimas aukščiausios kompetencijos vartotojams yra pagrindinis stimulas išlaikyti lyderio pozicijas medienos apdirbimo pramonėje.

Dėmesys novatoriškiems sprendimams

Didelis dėmesys tiriamiesiems darbams, kurie padeda patenkinti realius poreikius dirbtuvėse ir darbų aikštelėje iškėlė „Titebond“ į pirmaujančias pozicijas pramonėje. Pasitelkdama ilgametę patirtį įmonė nuolat kuria novatoriškus produktus, kurie savo savybėmis pranoksta iki šiol naudotus pramonėje.

Geriausi produktai darbui

Koks bebūtų darbas, „Titebond“ siūlo geriausią klasėje produktą kokybiškam, greitam ir patogiam jų atlikimui. Šiandien daugiau nei 90 „Titebond“ produktų staliams ir statybos profesionalams siūlo būtent tą sudėtį, kurios jiems reikia konkrečiam darbui atlikti, todėl profesionalai gali visiškai pasitikėti „Titebond“ atliekant visus klijavimo darbus. 

Laiko išbandyta kokybė

Kai stalius nusuka „Titebond“ klijų buteliuko dangtelį, ar kai rangovai įdeda klijų kasetę į pistoletą – jie yra ramūs, nes žino, kad gali pasitikėti pasirinktu produktu. „Titebond“ klijai sklandžiai tekės, o jų efektyvumas atitiks aukščiausius standartus. „Titebond“ inovacijos yra kruopščiai išbandomos laboratorijoje ir praktikoje prieš joms patenkant į rinką. Visi produktai kuriami ir gaminami vienoje iš seniausių ir solidžiausių klijų gamybos įmonių pasaulyje – „Franklin International“. „Titebond“ produktai ir prekinis ženklas puikiai atlaikė svarbiausią išbandymą – jau labai ilgą laiką jie žinomi visame pasaulyje kaip efektyvūs ir lengvai naudojami klijai.