Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Universalūs momentiniai klijai Titebond Instant Bond Gel; 56,8 ml; gelis

Prekės kodas208684

15,00 € Su PVM

Aprašymą apie šiuos klijus galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Vnt.:
 • >3 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Titebond
Bendras svoris su pakuote 0,60 kg
Universaliam naudojimui Taip
Tinka klijuoti Medieną, Plastiką, Kartoną, Popierių, Odą

Titebond Momentiniai Klijai yra dviejų dalių klijavimo sistema sukurta labai greitam darbui (5 - 15 sekundžių surinkimo laikas ir 30-60 sekundžių pradinis tvirtėjimas). Klijai sudaro labai stiprų pastovų sujungimą ir idealiai tinka sunkiai pasiekiamiems sujungimams ir paviršiams, kuriuos sunku suspausti spaustuvais. Klijai specialiai sukurti medienai ir jos gaminiams, tačiau puikiai tinka daugumai kitų medžiagų ir paviršių suklijavimui pvz: kaučiukas, granitas, PVC, MDF, stiklas, akrilas, nailonas, žalvaris, aliuminis, nerūdijantis plienas, chromas, poliesteris, polistireninis putplastis, porcelianas, stiklo pluoštas.

Gelio klampumo momentiniai klijai suteikia patį ilgiausią atvirą surinkimo laiką 30 sekundžių ir pradinį tvirtėjimo laiką 20 sekundžių. Jie idealiai tinka įtrūkimų užpildymui, akytų ir nelygių paviršių suklijavimui, spintelių ir kitų baldų surinkimui, dekoratyvinių lipdinių priklijavimui, akytų paviršių, pjautinių medienos galų klijavimui ir visur kitur kur yra reikalingas tvarkingas ir tikslus darbo rezultatas.

Titebond Momentiniai Klijai puikiai dirba ir be aktyvatoriaus, tačiau naudodami aktyvatorių sutrumpinsite pradinio tvirtėjimo laiką apie 50%.

 

 • Labai greitas surinkimas. Nebūtini spaustuvai, o juos naudojant sutrumpina suspaudimo laiką
 • Ypač stiprūs. Sujungimas stipresnis nei tvirčiausia mediena
 • Idealiai tinka jungčių su MDF klijavimui ir kitai akytai medienai
 • Didelis klijų klampumas suteikia galimybę ilgiau modeliuoti ar koreguoti sujungimą
 • Puikus atsparumas karščiui ir tirpikliams
 • Nedaro įtakos tolimesnei apdailai
 • Universalūs klijai (mediena, MDF, PVC, akrilas, aliuminis, žalvaris, nerūdijantis plienas, chromas, granitas, natūrali guma, porcelianas, stiklo pluoštas ir kt.)
 • Tris kartus distiliuoti. Tai garantuoja maksimalų produkto švarumą
 • Atsparūs smūgiams
 • Labai patogus buteliuko snapelis atsparus užsikimšimui

Kasdien tūkstančiai su mediena dirbančių specialistų ir statybos profesionalų su pasitikėjimu renkasi „Titebond“ klijus ar hermetikus. Jie žino, kad „Titebond“ yra aukščiausios kokybės produktas, kuris padės darbus atlikti lengviau ir kokybiškiau. Šie meistrai gauna daugiau nei konkretų „Titlebond“ produktą. Pasirinkę „Titebond“ klijus jie gali būti ramūs, kad dirbs su vienu patikimiausių prekinių ženklų, puikiai žinomų pasaulinėje klijų pramonėje.

Lyderystė ir atsakomybė

Titebond® medienos gaminių klijavimo lyderio tradicijos ir profesionalumas yra paremti neprilygstama produkto kokybe, puikiu asmeniniu klientų aptarnavimu ir technine pagalba. Mes labai didžiuojamės sukaupta patirtimi ir geriausių medienos apdirbimo specialistų pripažinimu. Jau nuo 1952 m. aukščiausio lygio medienos apdirbimo specialistų pripažinimas yra pagrindinis prekinio ženklo Titebond® tikslas. Šis įsipareigojimas aukščiausios kompetencijos vartotojams yra pagrindinis stimulas išlaikyti lyderio pozicijas medienos apdirbimo pramonėje.

Dėmesys novatoriškiems sprendimams

Didelis dėmesys tiriamiesiems darbams, kurie padeda patenkinti realius poreikius dirbtuvėse ir darbų aikštelėje iškėlė „Titebond“ į pirmaujančias pozicijas pramonėje. Pasitelkdama ilgametę patirtį įmonė nuolat kuria novatoriškus produktus, kurie savo savybėmis pranoksta iki šiol naudotus pramonėje.

Geriausi produktai darbui

Koks bebūtų darbas, „Titebond“ siūlo geriausią klasėje produktą kokybiškam, greitam ir patogiam jų atlikimui. Šiandien daugiau nei 90 „Titebond“ produktų staliams ir statybos profesionalams siūlo būtent tą sudėtį, kurios jiems reikia konkrečiam darbui atlikti, todėl profesionalai gali visiškai pasitikėti „Titebond“ atliekant visus klijavimo darbus. 

Laiko išbandyta kokybė

Kai stalius nusuka „Titebond“ klijų buteliuko dangtelį, ar kai rangovai įdeda klijų kasetę į pistoletą – jie yra ramūs, nes žino, kad gali pasitikėti pasirinktu produktu. „Titebond“ klijai sklandžiai tekės, o jų efektyvumas atitiks aukščiausius standartus. „Titebond“ inovacijos yra kruopščiai išbandomos laboratorijoje ir praktikoje prieš joms patenkant į rinką. Visi produktai kuriami ir gaminami vienoje iš seniausių ir solidžiausių klijų gamybos įmonių pasaulyje – „Franklin International“. „Titebond“ produktai ir prekinis ženklas puikiai atlaikė svarbiausią išbandymą – jau labai ilgą laiką jie žinomi visame pasaulyje kaip efektyvūs ir lengvai naudojami klijai.