Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Vejapjovė Bosch ROTAK 32 Li Ergo-Flex; 36 V; 1x2,0 Ah akum.

Prekės kodas206617


Lengva ir manevringa, užimanti nedaug vietos. Puikus sprendimas vejai iki 150 m2 prie kotedžo prižiūrėti!

Patikėkite visus rūpesčius dėl įrankio garantinio registravimo mums! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 10.2 kg
Bendras svoris su pakuote 12,347 kg
Pakuotės matmenys 605x403x373 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 36 V
Akumuliatoriaus talpa 2,0 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 1x2,0 Ah
Baterijos pilno įkrovimo trukmė 60 min
Žolės pjovimo plotis 32 cm
Pjovimo aukštis 30-60 mm
Žolės pjovimo sistema Išmetimas per galą, Surinkimas į krepšį
Rekomenduojamas vejos plotas 150 m²
Surinktuvo talpa 29 litrai
Korpuso medžiaga Plastikas
Plastikinis surinkimo krepšys Taip
Žolės šukos žolei prie peilio palenkti Taip
Komplekte - High Power akumuliatorius Taip
Komplekte - pakrovėjas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Kompaktiška Rotak 32 LI akumuliatorinė vejapjovė pasižymi galingu tikslumu miesto aplinkoje. Mėgaukitės laidų nevaržomu pjovimu – pasiteisinusi Bosch ličio jonų technologija užtikrina daugiau galios, nei reikia darbui atlikti. Ergoflex rankenos ir lengva konstrukcija užtikrins patogų manevravimą tarp kliūčių. Aštrūs Rotak LI 32 ašmenys švariai nupjauna žolę, o žolės šukos padeda pjaunant pakraščiuose. Dėl sumanaus Bosch Syneon lusto akumuliatorius ilgiau veikia, todėl lengvai įveiksite net sudėtingus darbus.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.