Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Alyva dvitakčiams varikliams kuro mišinio maišymui Solo; 0,1l

Prekės kodas50062


Gamintojas Solo
Bendras svoris su pakuote 0,3 kg
Talpa 0,1 litro
Alyvos paskirtis Dvitakčiui varikliui
Alyva Solo 2T, 0,1l. Aukštos kokybės speciali sintetinė alyva skirta dvitakčiams krūmapjovių bei grandininių pjūklų varikliams. Idealus kiekis sumaišyti 5l mišinio su benzinu. Maišyti su benzinu pagal gamintojų rekomendacijas.

Profesionalų įvertinta vokiška sodo technika nuo 1948 metų.  Lietuvoje Solo gyvuoja jau 18 metų ir garsėja plačiu grandininių pjūklų bei rankinių ir motorinių purkštuvų asortimentu. Kompanija taip pat užsiima žoliapjovių, krūmapjovių,  vejapjovių, šienapjovių, kultivatorių ir kitos sodo technikos gamyba bei prekyba. Paprasti ir patikimi naudoti, šie gaminiai garantuos gražią aplinką, o purkštuvai - puikų derlių jūsų soduose ir daržuose.

Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas. Šiandieną - tai vienas garsiausių sodo ir miško technikos gamintojų pasaulyje.


Solo sodo technikai suteikiama 1+ 1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Solo garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.