Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pjovimo gija Oregon Techni-Blade, 7 mm x 26 cm; 155 vnt.

Prekės kodas64097

79,00 € Su PVM
Vnt.:
  • >3 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Oregon
Bendras svoris su pakuote 0,01 kg
Pjovimo gijos ilgis 0,26 m
Sriegio skersmuo 7,0 mm
Kiekis pakuotėje 155 vnt.
Pjovimo gijų Techni-Blade ir Jet-Fit pjovimo galvutės komplektą galima naudoti vietoje standartinio sumedėjusių žolių 3 arba 4 dantų pjovimo disko. Dantyta pjovimo gija idealiai pjauna žolę, dilgėles, varnalėšas, kitas piktžoles sumedėjusiais kotais. Saugiau nei 3-dantis arba 4-dantis plieninis žolės pjovimo diskas – pjaunant Techni-Blade gijomis nėra grėsmės sudaužyti jų į armatūrą, akmenis ar kitas kietas medžiagas, kurių galite nepastebėti žolėje. Gija ilgaamžė, aštriais, kietintais dantukais, geresnio matomumo ir saugumo sumetimais nuspalvintu išoriniu apvalkalu. (Kaina nurodyta vieno ūselio).

"Blount International Inc." yra visame pasaulyje žinomas pjovimo grandinių, pjovimo grandinių juostų, pjovimo grandinių juostų dantračių, žoliapjovių peilių ir kitos įrangos, naudojamos miškininkystėje, žemės ūkyje bei sodininkystėje, gamintojas.

"Blount International Inc." yra pasaulinis grandiniams pjūklams skirtų pjovimo grandinių ir pjovimo juostų gamybos lyderis. Šie gaminiai įvairiose rinkose platinami su OREGON®, Carlton® ir KOX prekės ženklais.

Bendrovė savo gamyklas turi JAV, Kanadoje, Brazilijoje ir Kinijoje. "Blount International Inc." savo produktus tiekia į daugiau kaip 110 pasaulio šalių.

Mes galime pasiūlyti visą OREGON® gaminių asortimentą, kurį sudaro grandininiams pjūklams skirtos pjovimo grandinės, pjovimo grandinių juostos, galandimo įrankiai, peiliai vejapjovėms ir kiti miškininkystėje bei sodo priežiūroje naudojami produktai. OREGON® medienos pjovimo produktai yra aukštos kokybės ir efektyvumo sinonimas.

Kai kurie istorijos faktai:

  • Viskas prasidėjo 1947 m., kai Portlande, Oregone įmonę "Oregon Saw Chain Company" įkūrė Joe Cox.
  • 1957 m. bendrovė buvo pervadinta į "Omark Industries".
  • 1985 m. bendrovę įsigijo "Blount Inc.". Tuo tarpu ši bendrovė užsiėmė statybų verslu
  • 1993 m. bendrovė "Blount Inc." paliko statybos verslą, pakeitė pavadinimą į "Blount International Inc." ir visąs savo pajėgas skyrė gamybos plėtrai.
  • 1997 m. "Blount International Inc." įsigijo įmonę "Frederick Manufacturing Corp.", kuri buvo gerai žinoma ir gerbiama vejapjovių peilių ir kitų sodo produktų gamintoja.