Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Naudotas

Akumuliatorinė vejapjovė DeWalt DCWM564N; 36 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) (naudota)

Prekės kodas165317


Gamintojas DeWalt
Variklio tipas Akumuliatorinis
Be akumuliatoriaus ir kroviklio Taip
Akumuliatoriaus įtampa 2x18 V
Energiją taupantis variklis be šepetėlių Taip
Žolės pjovimo plotis 48 cm
Pjovimo aukštis 25-38-57-74-86 mm
Pjovimo aukščio pozicijų skaičius 5
Centr. pjovimo aukščio reguliavimas Taip
Žolės pjovimo sistema Išmetimas per galą, Mulčiavimas, Surinkimas į krepšį
Maksimalus pjaunamas plotas 800 m²
Surinktuvo talpa 55 litrai
Korpuso medžiaga Plienas
Medžiaginis surinkimo krepšys Taip
Svarbi pastaba Įrankis yra naudojamas tik su dviem 18 V akumuliatoriais, bendra akumuliatorių įtampa - 36 V
Pakrovimo lygio indikatorius Taip

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 m. ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei 200 skirtingų elektrinių įrankių bei apie 800 priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Įrankį užregistravus internetu jam suteikiama papildoma 1 metų garantija (iš viso tokiu atveju įrankiui taikoma 3 metų garantija). Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Daugiau informacijos apie garantiją rasite nuspaudę šią nuorodą.