Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Naujiena

Vejapjovė Bosch ROTAK 430 Li; 36 V; 2x2,0 Ah akum.

Prekės kodas220341


Paprasčiau dar nebuvo! Pjauk žolę be laidų, pasiek visus pakraščius. Rekomenduojamas prižiūrimos vejos plotas: iki 600 m2.

Gamintojas Bosch
Bendras svoris su pakuote 15,900 kg
Pakuotės matmenys 785x497x488 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Akumuliatorinis
Baterijų kiekis, jų talpa 2x2,0 Ah
Pjovimo aukštis 20-70 mm
Pjovimo aukščio pozicijų skaičius 6
Žolės pjovimo sistema Išmetimas per galą, Surinkimas į krepšį
Rekomenduojamas vejos plotas 600 m²
Korpuso medžiaga Plastikas
Plastikinis surinkimo krepšys Taip
Komplekte - pakrovėjas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų

Akumuliatorinė vejapjovė Bosch ROTAK 43 Li suteikia puikią vejos priežiūra.

Galingas 36 V ličio jonų akumuliatorius tiekia maksimalią galią, kad ir aukščiausią žolę galėtumėte nupjauti greitai ir lengvai.

Stebėtinai lengvos: Rotak akumuliatorinė žoliapjovė yra žymiai lengvesnė už kitus analogiškus įrankius, todėl be didelių pastangų ją galima pakelti ir ja manevruoti. Naujoviškos žolės šukos: ir prie mūro sienos, ir prie lysvės ar vejos krašto - visose probleminėse vietose auganti žolė bus patikimai nukreipta prie peilio ašmenų ir švariai nupjauta.

Visuomet paruoštos darbui: jokio savaiminio išsikrovimo, jokio atminties efekto - lengvas ir kompaktiškas akumuliatorius bet kuriuo momentu paruoštas darbui. Šiame modelyje yra įdiegta "Ergoflex" sistema su ergonomiškomis reguliuojamomis rankenomis, kurios padeda išlaikyti tinkamą kūno padėtį ir sumažina raumenims tenkantį krūvį pjaunant žolę.

Įsigijus papildomą priedą Mulčiavimo antgalis Bosch 40/43 galėsite mulčiuoti žolę. Šis priedas leidžia nupjautą žolę papildomai susmulkinti, kad nereiktų jos surinkinėti į krepšį ir sandėliuoti. Nupjauta susmulkinta žolė tolygiai pasidengs pievoje, taip ją papildomai tręšiant ir sukuriant pilnesnės vejos vaizdą. Šį priedą rekomenduojame naudoti pjaunant trumpesnę žolę, kai veją pjaunate dažniau.

Rekomenduojamas prižiūrimos vejos plotas: iki 600 kv. m.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.