Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Vejapjovė Gardena PowerMax 1200/32; 1200 W; elektrinė

Prekės kodas220398

113,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Gardena
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Naudojamoji galia 1200 W
Žolės pjovimo plotis 32 cm
Pjovimo aukštis 20-60 mm
Pjovimo aukščio pozicijų skaičius 10
Žolės pjovimo sistema Išmetimas per galą, Surinkimas į krepšį
Korpuso medžiaga Plastikas
Rekomenduojamas vejos plotas 300 m2
Priekinių padangų dydis -
Galinių padangų dydis -
Plastikinis surinkimo krepšys Taip
Žolės šukos žolei prie peilio palenkti Taip
Naudojimui reikalingas ilgiklis, kurio komplektacijoje nėra Taip
Gardena Powermax 1200/32 elektrinė vejapjovė skirta nedideliems (iki 300 m2) vejos plotams prižiūrėti. 32 cm pjovimo plotis, 1200 W galios variklis, labai lengva – sveria tik 8,3 kg. Paprasta QuickFit centrinio aukščio reguliavimo sistema – tiesiog paspauskite ir pasukitę rankenėlę, vejapjovės korpusas pakils arba nusileis. ErgoTec rankena yra su 2 jungtukais, todėl įjungti vejapjovę yra dar patogiau. Ergonomiška rankenos forma, leidžia dirbant laikyti ranką natūralioje padėtyje – tai padeda lengvai stumti vejapjovę. Padidintas oro cirkuliavimas ir surinkimo krepšio padėtis garantuos švarų pjovimą ir žolės surinkimą į krepšį.

Vokiška sodo technika mėgėjams ir profesionalams. 1961 m. įsikūrusi kompanija GARDENA per keletą dešimtmečių nuėjo ilgą kelią nuo smulkios sodo įrankiais prekiaujančios įmonės iki visame pasaulyje pripažintos išmanių sodo priežiūros gaminių ir sistemų gamintojos. Didysis proveržis įvyko 1968 m., kai GARDENA pristatė laistymo žarnų sujungimo sistemą. Šiai dienai ši sistema yra bene universaliausia sujungimo sistema - ją galima naudoti netgi tuo atveju, jei laistymo žarnos yra kito gamintojo.

Sisteminių sprendimų idėja ir toliau buvo plėtojama 1977 m. sukuriant rankinių įrankių liniją GARDENA "Combisystem". Tai išmani sistema, leidžianti derinti įvairias rankenas su įrankiais, sudarant daugeliui sodo ir daržo darbų tinkamus derinius. Pvz., ta pati rankena tiks tiek grėbliui, tiek kastuvui, tiek kitiems įrankiams. 

GARDENA sparčiais žingsniais kopė aukštyn ir 1990 m. pristatė itin taupią laistymo sistemą "Micro-Drip-system". Ji pagrįsta tuo, kad reikiamas vandens kiekis specialiais lašintuvais tiekiamas tiesiai į augalus, todėl vanduo naudojamas taupiau - yra išvengiama nepagrįstų vandens nuostolių dėl įsigėrimo, garavimo ar nutekėjimo. GARDENA sparčiai plėtėsi, sukūrė dar daugiau sisteminių sprendimų, susijusių su sodo technika ir nuo 2007 metų kompanija oficialiai tapo „Husqvarna Group“ nare.

Šiandien GARDENA yra Europoje pirmaujanti aukštos kokybės sodo įrankių ir technikos gamintoja , savo atstovybes turinti per 80 šalių visame pasaulyje.

 
GARDENA asortimentą sudaro: sodo-daržo įrankiai, vejapjovės, trimeriai, kita vejos ir krūmų priežiūros technika bei laistymo sistemos.
 
GARDENA sodo technikai suteikiama 24 mėn. garantija. Garantinius servisus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose.