Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lankstus velenas žoliapjovei Alpina TR1100

Prekės kodas90099

12,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Alpina

Itališka sodo technika mėgėjams ir profesionalams. Alpina - tai greitai auganti įmonė, turinti 35 metų patirtį dvitakčių variklių gamyboje. Alpina gamybinis pajėgumas per paskutinius tris metus išaugo tris kartus - buvo sukurta 10 naujų krūmapjovių ir pjūklų modelių. Šiam pasiekimui reikėjo visos eilės technologijos naujovių, kurias įdiegė būtent šis gamintojas. Kompanijos asortimentą taip pat sudaro vejapjovės, žoliapjovės, vejos traktoriai bei gyvatvorių žirklės.

Alpina labai daug dėmesio skiria ne tik technikos inovacijoms, bet ir dizainui. Alpina derina dvi spalvas – baltą su juoda. Balta estetiška spalva pabrėžia aukštą kokybę ir šiuolaikiškumą. Juoda spalva pabrėžia galią, solidumą ir nepriekaištingą kokybę už gerą kainą. Abiejų spalvų derinys šiam prekės ženklui suteikia universalumo ir atitinka net reikliausio kliento poreikius.

Alpina sodo technikai suteikiama 1+1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Alpina garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.