Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Alyvos pakeitimo rinkinys Briggs&Stratton, 4 l

Prekės kodas207378

33,99 € Su PVM

Patogiai pakeiskite alyvą nevartydami vejapjovės!
Vnt.:

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Briggs&Stratton
Bendras svoris su pakuote 0.93 kg
Talpa 4 litrai
Komplekte - švirkštas senai alyvai ištraukti Taip
Alyvos pakeitimo rinkinys vejapjovei. Alyvą vejapjovės varikliui reikia keisti reguliariai, tai rekomenduoja daryti vejapjovių variklių gamintojai. Geriausiai tai daryti kartą metuose (rekomenduojama pavasarį) arba apytiksliai kas 50 variklio darbo valandų. Nenaudojant papildomų priemonių, alyvą iš variklio išleisti galima tik pavertus vejapjovę ant šono. Vejapjovė sunki – tai padaryti nebus nei lengva nei itin patogu. Šis alyvos ištraukimo rinkinys padės nevartant vejapjovės patogiai ištraukti panaudotą alyvą ir pakeisti ją nauja. Didelė butelio talpa – net 4 litrai, butelis galės tarnauti kaip senos alyvos saugojimo talpa net keletą metų (į vejapjovės variklį yra pilama 0,6 l alyvos).

BRIGGS & STRATTON - amerikiečių kompanija, gyvuojanti jau daugiau nei šimtmetį. Tai galingiausia kompanija pasaulyje, gaminanti ilgaamžius, patikimus ir lengvai prižiūrimus mažus keturtakčius variklius. Kiekvienais metais pagaminama per 10 milijonų Briggs&Stratton variklių - šia kompanija pasitiki net 8 iš 10 sodo technikos gamintojų.

Pagrindiniai Briggs&Stratton kompanijos principai remiasi aplinkos tausojimu - šos kompanijos varikliai išskiria net 75% mažiau išmetamųjų dujų nei buvo iki 1995 metų. Taip pat kompanija įsipareigojo per ateinančius 10 metų sumažinti energijos suvartojimą net 25%.

Mūsų asortimente dauguma sodo technikos prekių turi būtent Briggs&Stratton variklius.