Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Alyvos pakeitimo rinkinys Briggs&Stratton, 4 l

Prekės kodas207378

27,00 € Su PVM

Patogiai pakeiskite alyvą nevartydami vejapjovės!
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
3,60 €4,50 €
Vnt
Alyva Ratioparts 4T; 0,6l vejapjovių/vejos traktorių varikliams
Alyva Ratioparts 4T; 0,6l vejapjovių/vejos traktorių varikliams
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Briggs&Stratton
Talpa 4 litrai
Komplekte - švirkštas senai alyvai ištraukti Taip
Alyvos pakeitimo rinkinys vejapjovei. Alyvą vejapjovės varikliui reikia keisti reguliariai, tai rekomenduoja daryti vejapjovių variklių gamintojai. Geriausiai tai daryti kartą metuose (rekomenduojama pavasarį) arba apytiksliai kas 50 variklio darbo valandų. Nenaudojant papildomų priemonių, alyvą iš variklio išleisti galima tik pavertus vejapjovę ant šono. Vejapjovė sunki – tai padaryti nebus nei lengva nei itin patogu. Šis alyvos ištraukimo rinkinys padės nevartant vejapjovės patogiai ištraukti panaudotą alyvą ir pakeisti ją nauja. Didelė butelio talpa – net 4 litrai, butelis galės tarnauti kaip senos alyvos saugojimo talpa net keletą metų (į vejapjovės variklį yra pilama 0,6 l alyvos).

BRIGGS & STRATTON - amerikiečių kompanija, gyvuojanti jau daugiau nei šimtmetį. Tai galingiausia kompanija pasaulyje, gaminanti ilgaamžius, patikimus ir lengvai prižiūrimus mažus keturtakčius variklius. Kiekvienais metais pagaminama per 10 milijonų Briggs&Stratton variklių - šia kompanija pasitiki net 8 iš 10 sodo technikos gamintojų.

Pagrindiniai Briggs&Stratton kompanijos principai remiasi aplinkos tausojimu - šos kompanijos varikliai išskiria net 75% mažiau išmetamųjų dujų nei buvo iki 1995 metų. Taip pat kompanija įsipareigojo per ateinančius 10 metų sumažinti energijos suvartojimą net 25%.

Mūsų asortimente dauguma sodo technikos prekių turi būtent Briggs&Stratton variklius.