Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 85 € - 1738
Gamintojas
Baterijos įtampa
Baterijos įkrovimo trukmė
  1. 36 min (3)
  2. 55 min (2)
  3. Show more
Grąžto / kalto kotelio tipas
Kalimo be gręžimo funkcija
Naudojamoji galia
  1. 0 W - 11000 W
Maks. smūgio energija
  1. 0 J - 20 J
Ar yra komplekte lagaminas
Energiją taupantis variklis be šepetėlių
Maks. grąžto Ø betonui gręžti
  1. 0 mm - 105 mm
Tinka gręžti mūrą (Smūginis kalimo režimas suteikia galimybę gręžti ir mūrą)
TOP!
Svoris
  1. 0 kg - 15 kg

Perforatoriai

BOSCH, MAKITA, DeWalt, HITACHI, MILWAUKEE akumuliatoriniai ir elektriniai perforatoriai. Rekomenduojame parinkti tinkamą įrankį naudojantis filtru "Maks. grąžto skersmuo betonui gręžti". Pvz., jei dažniausiai gręšite 15 mm skyles, stumdoma filtravimo liniuote parinkite diapazoną nuo 17 iki 25mm. Įrankis tarnaus labai ilgai, jei nuolat nedirbs arti savo galimybių ribos.  Sąrašo viršuje - akcijos - perforatoriai specialia kaina arba su išskirtine komplektacija. Siūlome daugiau kaip 800 SDS Max bei SDS plus grąžtų. Žiūrėkite kategorijoje "Grąžtai betonui". SDS kaltai. Tepalas griebtuvams.

Perforatorius ir smūginis gręžtuvas. Kuo jie skiriasi?

Jau prieš daugelį metų žmonės pastebėjo, kad gręžti akmenį, mūrą ar betoną reikia iš esmės kitaip nei medį, metalą ar kitas medžiagas. Akmenį, mūrą ar betoną reikia skaldyti, o ne tiesiog gręžti. Jei nori šiose medžiagose išgręžti skylę ir nesuskaldyti medžiagos toje vietoje, kur nereikia, geriausia sujungti du veiksmus: kalimą ir gręžimą. Atsižvelgiant į tai, iš esmės skiriasi ir pačių į įrankį dedamų grąžtų struktūra. Apibendrinsime pagrindines įrankių grupes, naudojančias gręžimo ir kalimo veiksmų kombinacijas.
 
Perforatorius yra specializuotas įrankis, skirtas gręžti mūrui, betonui ar akmeniui. Kalimo amplitudė bei jėga yra didesnės lyginant su smūginiais gręžtuvais. Smūgis išgaunamas pneumatiniu būdu. Smūgio metu juda tik pats grąžtas, o griebtuvas nejuda. Dėl SDS sistemos, taip veikia praktiškai visų gamintojų įrankiai. SDS tipo griebtuvus 1975 metais pirmoji įvedė „Robert Bosch“ kompanija. Trumpinys SDS yra žodžių "Steck – Dreh – Sitz" (įstatyti, pasukti, užtvirtinti) šifras.
 
Perforatoriai būna labai skirtingų galingumų. Statybininkai juos gali pasirinkti pagal dažniausiai gręžiamų skylių dydžius ir darbų apimtį. Galingesni įrankiai paprastai būna gerokai sunkesni, o jų darbo efektyvumas proporcingai didesnis. Iki 4 kg svorio perforatoriai paprastai naudoja SDS-plus griebtuvus. Sunkesni – SDS-max griebtuvus. Mažiau paplito ir beveik jau nebenaudojami yra SDS-top griebtuvai, kurie yra tarpinis variantas tarp SDS-plus ir SDS-max.
Visi perforatoriai, išskyrus pačius silpniausius, turi šiuos režimus: kalimas, kalimas su gręžimu, gręžimas. Kalimo režimas naudojamas tik atskėlimo funkcijai.
 
Norint su perforatoriumi gręžti medieną ar metalą neužtenka perjungti į gręžimo režimą - dar reikia uždėti suspaudžiamą griebtuvą. Yra galimybė suspaudžiamą griebtuvą įdėti tiesiog į SDS griebtuvą per adapterį