Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

I. Grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele galite kurjeriui pristačius prekes. PASTABA: Kurjeriui galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele tik už tuos užsakymus, kurių galutinė suma neviršija 2000 €.

Taip pat banko kortele Jūs galite atsiskaityti visuose Omniva paštomatuose atsiimant siuntą.

II. Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą).

Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, kartu su el. laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

III. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis.

Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

IV. 14 dienų mokėjimo atidėjimas.

Tai unikali galimybė gauti 14 dienų mokėjimo atidėjimą be jokių išankstinių susitarimų. Užsakymas bus patvirtintas jeigu Jūsų įmonė atitiks šiuos kriterijus:

  1. Įmonė registruota anksčiau nei prieš 3 metus;
  2. Turi teigiamą kredito istoriją;
  3. Įmonėje dirba ne mažiau 15 darbuotojų;
  4. Įmonė yra PVM mokėtojas;
  5. Metinė apyvarta ne mažesnė nei 100 000 .
  • Gauti prekes galite tiesiai į Jūsų biurą („Venipak“ kurjeriu).

V. ESTO lizingas.

Pirkite įrankius dabar, o už juos atsiskaitykite vėliau su ESTO lizingu. ESTO lizingas – bene greičiausias ir patogiausias pirkimas išsimokėtinai, kuris leidžia Jums patiems pasirinkti savo mėnesinės įmokos dydį ar sutarties trukmę. Sprendimas dėl finansavimo dažniausiai yra priimamas realiu laiku ir dažnu atveju sutartį pasirašyti galite vos per 60 sekundžių. Daugiau informacijos apie pirkimus su ESTO lizingu rasite čia.