Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

I. Grynais arba bankine kortele. Jūsų patogumui už prekes galite atsiskaityti banko kortele kurjeriui pristačius prekes. PASTABA: Kurjeriui galima atsiskaityti grynaisiais ir kortele tik už tuos užsakymus, kurių galutinė suma neviršija 2000 €.

Taip pat banko kortele arba grynais pinigais Jūs galite atsiskaityti visuose Omniva paštomatuose atsiimant siuntą.

DĖMESIO: dėl COVID-19 situacijos, apmokėti už prekes grynaisiais pinigais kurjeriui pristatymo metu nėra galimybės. Apmokėti galima tik banko kortelėmis.

II. Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, kartu su el. laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

III. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

IV. Naujiena! 14 dienų mokėjimo atidėjimas. Tai unikali galimybė gauti 14 dienų mokėjimo atidėjimą be jokių išankstinių susitarimų. Užsakymas bus patvirtintas jeigu Jūsų įmonė atitiks šiuos kriterijus:

  1. Įmonė registruota anksčiau nei prieš 3 metus;
  2. Turi teigiamą kredito istoriją;
  3. Įmonėje dirba ne mažiau 15 darbuotojų;
  4. Įmonė yra PVM mokėtojas;
  5. Metinė apyvarta ne mažesnė nei 100 000 .
  • Gauti prekes galite tiesiai į Jūsų biurą („Venipak“ kurjeriu).

V. Lizingu. Daugiau informacijos apie prekių įsigijimo sąlygas rasite čia.

Moki3 lizingas be pabrangimo