Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

I. Grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele galite kurjeriui pristačius prekes. PASTABA: Kurjeriui galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele tik už tuos užsakymus, kurių galutinė suma neviršija 2000 €.

Taip pat banko kortele Jūs galite atsiskaityti visuose Omniva paštomatuose atsiimant siuntą.

II. Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą).

Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, kartu su el. laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

III. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis.

Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

IV. 14 dienų mokėjimo atidėjimas.

Tai unikali galimybė gauti 14 dienų mokėjimo atidėjimą be jokių išankstinių susitarimų. Užsakymas bus patvirtintas jeigu Jūsų įmonė atitiks šiuos kriterijus:

  1. Įmonė registruota anksčiau nei prieš 3 metus;
  2. Turi teigiamą kredito istoriją;
  3. Įmonėje dirba ne mažiau 15 darbuotojų;
  4. Įmonė yra PVM mokėtojas;
  5. Metinė apyvarta ne mažesnė nei 100 000 .
  • Gauti prekes galite tiesiai į Jūsų biurą („Venipak“ kurjeriu).

V. ESTO lizingas.

Pirkite įrankius dabar ir atsiskaitykite už juos vėliau su ESTO lizingu. ESTO lizingas – tai greitas ir lankstus būdas pirkti išsimokėtinai. Jūs patys galite nuspręsti, kiek mokėsite per mėnesį ir kiek laiko truks jūsų sutartis. Sprendimą dėl finansavimo priimame realiu laiku, o sutartį pasirašyti galima per mažiau nei minutę! Daugiau informacijos apie tai, kaip galite naudotis ESTO lizingu, rasite čia.

Papildomi privalumai:

  • Finansinis lankstumas: galimybė pirkti be pradinio įnašo ir mėgautis mažomis palūkanomis per pirmuosius mokėjimo mėnesius.
  • Pavyzdys: Įsivaizduokite, kad perkatę naują gręžtuvą už 200 EUR galite pasirinkti mokėti tik 20 EUR per mėnesį!
  • Klientų patirtys: „Dėl ESTO lizingo galėjau įsigyti reikiamą įrangą be didelio finansinio spaudimo“, - sako Martynas, vienas iš mūsų klientų.

Pasirinkite ESTO lizingą, kad jūsų pirkimai būtų paprasti ir patogūs!