Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
UAB "Įrankiai.lt" esame plačiausią specializuotų įrankių ir jų priedų asortimentą turinti internetinė parduotuvė. Prekiaujame aukščiausios kokybės, patikimų ir gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Makita, Bosch, Dewalt, Metabo, Milwaukee, Festool, Femi, Karcher, Tormek, Stiga ir kt. įrankiais ir jų priedais.

Asortimentas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 50 000 įrankių ir jų priedų skirtų mėgėjams bei profesionalams. Sandėlyje Vilniuje visada turime apie 5000 įrankių, kuriuos pristatome jau kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Vilniaus mieste prekes pristatome tą pačią dieną!

Kokybės garantijos

Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

UAB "Įrankiai.lt" vysto internetinę prekybą darbo įrankiais ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijoje bei Baltijos šalyse. Grupės dukterinės įmonės: Verkter Sverige AB, Verkter Suomi Oy, Verkter Eesti Ou, Verkter Latvia SIA, Verkter Norge AS, Verkter Danmark ApS. Jau šiandien esame didžiausias darbo įrankių internetinių parduotuvių tinklas šiame regione. Prekes į visas Europos Sąjungos šalis pristatome per 1-5 darbo dienas.

Kitos mūsų el. parduotuvės:

Ir toliau tobulėjame ir siekiame būti konkurencingi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!

Įmonės apyvartos 2011-2020 metais. Įmonių grupės struktūra.

 

Dėkojame, kad perkate!

Pagarbiai,

UAB "Įrankiai.lt" kolektyvas