Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

UAB „Įrankiai.lt“ – plačiausią specializuotų įrankių ir jų priedų asortimentą turinti internetinė parduotuvė Lietuvoje. Jau 10 metų sėkmingai prekiaujame aukščiausios kokybės, patikimų ir gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Makita, Bosch, Dewalt, Metabo, Milwaukee, Festool, Femi, Karcher, Tormek, Stiga ir kt. įrankiais ir jų priedais.

  • Didžiausias įrankių asortimentas – daugiau kaip 60 000 įrankių ir jų priedų skirtų mėgėjams bei profesionalams.
  • Sandėlyje Vilniuje visada turime apie 5000 prekių, kurias pristatome per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.
  • Užsakant prekių už daugiau nei 50 Eur visuomet siūlome bent vieną nemokamą pristatymo būdą. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite skiltyje „Pristatymas“.
  • Užsakytas prekes galite grąžinti NEMOKAMAI per 60 dienų!
  • Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos. Daugiau informacijos rasite skiltyje „Garantija“.
  • Sumokėti už prekes galite jums patogiausiu mokėjimo būdu: grynais arba bankine kortele, pavedimu, lizingu. Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite skiltyje „Apmokėjimas“.
  • Įmonėms siūlome 14 dienų mokėjimo atidėjimą. Daugiau informacijos rasite puslapyje „Dėl sutarčių su įmonėmis“.
  • Patyrę įrankių ir technikos konsultantai visuomet patars ir padėt išsirinkti tinkamiausią įrankį. Konsultuotis bei pateikti užsakymus galima ir telefonu (8 5) 208 0800.
  • UAB “Įrankiai.lt” komandą sudaro 37 darbuotojai. Dirbame sparčiai ir kokybiškai, kad mūsų klientų lūkesčiai būtų patenkinti.

Valdome 8 internetines parduotuves per dukterines įmones šiose šalyse:

 

 

 UAB Įrankiai.lt – irankiai.lt nuo 2011 metų; 

 Verkter Sverige AB – verkter.se – nuo 2012 metų;

 Verkter Suomi OY– verkter.fi – nuo 2013 metų;

 Verkter Eesti Ou– verkter.ee– nuo 2013 metų;

 Verkter Latvia SIA – verkter.lv – nuo 2014 metų;

 Verkter Norge AS – verkter.no – nuo 2015 metų;

 Verkter Danmark Aps – verkter.dk – nuo 2016 metų:

 Verkter.com – nuo 2018 metų prekiaujame visoje Europoje

 

UAB Įrankiai.lt įmonių grupės struktūra.

 

 

 

 

Nuo pat įmonės įkūrimo investuojame į kokybišką klientų aptarnavimą, tobuliname logistikos procesus, siekdami kuo greičiau pristatyti užsakytas prekes, ir derimės su tiekėjais bei partneriais, siekdami pasiūlyti geriausias prekių kainas. Nuolatinis tobulėjimas leidžia sparčiai augti kiekvienais veiklos metais (įmonės apyvarta 2011-2020 metais).

 

        

 

Kokybiškas klientų aptarnavimas yra mūsų prioritetas. Labai džiaugiamės, kad klientai puikiai vertina mūsų veiklą Trustpilot sistemoje.
Trustpilot yra lyderiaujanti tarptautinė atsiliepimų sistema, kurioje vartotojai kiekvieną mėnesį parašo po 4 mln. atsiliepimų apie 0,5 mln. verslų. Trustpilot siekia tapti patikimiausiais savo srityje, todėl gaunamų atsiliepimų autentiškumą tikrina ir 70 žmonių komanda, ir dirbtinio intelekto programos.