Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

UAB „ĮRANKIAI.LT“ SLAPUKŲ POLITIKA

Ši slapukų politika (toliau – Politika) nustato naudojamų slapukų tvarkymo taisykles UAB „Įrankiai,lt“ (toliau – Bendrovė) valdomoje interneto svetainėje www.irankiai.lt (toliau – Interneto svetainė).

Politika parengta, vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) ir Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu bei kitais teisės aktais reglamentuojančiais duomenų apsaugą.

Kas yra slapukai ir kodėl juos naudojame

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį. Slapukai naudojami tam, kad fiksuotų interneto svetainės puslapius, kurios peržiūrėjote, išsaugotų Jūsų įvestą informaciją ir prisimintų Jūsų pasirinkimus, pvz.: kalbos nustatymus, kol Jūs naršote interneto svetainėje.          

Kokiu tikslu Bendrovė naudoja slapukus

Interneto svetainėje naudojami slapukai Interneto svetainės funkcionalumui gerinti, efektyviam ir sklandžiam Interneto svetainės veikimui užtikrinti, naršymo statistikai ir analizei vykdyti. Slapukai naudojami atpažinti naudotoją kaip ankstesnį Interneto svetainės lankytoją, išsaugoti naudotojo lankymosi Interneto svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį, statistinei informacijai apie Interneto svetainės lankomumą ir kt.

Slapukuose nėra saugoma informacija, kurią panaudojus galima būtų tiesiogiai nustatyti naudotojo tapatybę, tačiau slapukuose esanti informacija gali būti siejama su naudotojo naudojamu įrenginiu, naršymo istorija ir kita slapukų pagalba gauta ir saugoma informacija.

Interneto svetainėje naudojamų slapukų rūšys

Statistiniai arba analitiniai - jų pagalba galime įvertinti ir išanalizuoti, kaip lankytojai naudojasi Interneto svetaine, renkame anoniminę statistinę informaciją, kurios pagrindu galėtume pagerinti Interneto svetainės veikimą ir Jūsų apsipirkimo patirtį.

Funkciniai - jų pagalba galite sklandžiai naršyti mūsų Interneto svetainėje ir naudotis jos teikiamomis funkcijomis. Šių slapukų pagalba Interneto svetainės lankytojai išvengia nustatymų pasikeitimo kiekvieną kartą apsilankius Interneto svetainėje.

Kokius slapukus naudoja Bendrovė ir kokiais tikslais

Slapukai skirstomi į pirmosios šalies ir trečiosioms šalies:

  • Pirmosios šalies slapukai: tai yra mūsų pačių naudojami slapukai realizuojami mūsų Interneto svetainėje, kurioje lankotės;
  • Trečiosios šalies slapukai: šiuos slapukus pateikia trečiosioms šalys (pvz. Google Analytics).

Detalesnė informacija apie Interneto svetainėje naudojamus slapukus pateikta žemiau esančioje lentelėje:

Pirmosios šalies naudojami slapukai:

PavadinimasPaskirtisTrukmėTipas

Sm_market_tpl   

Interneto svetainės funkcionalumams gerinti

59 metai

Funkcinis

frontend_cid

Interneto svetainės funkcionalumams gerinti

24 val.

Funkcinis

frontend

Interneto svetainės tinkamo atvaizdavimo užtikrinimui

24 val.

Funkcinis

_gid

Skirtas identifikuoti Interneto svetainės lankytojo sesiją

Sesija

Funkcinis

__session

Jis naudojamas kiekvienam vartotojo seansui svetainėje ir padeda identifikuoti vartotoją

2 min.

Funkcinis

Trečiųjų šalių naudojami slapukai:

Pavadinimas   Trečiosios šalies pavadinimasPaskirtisTrukmė           Tipas   

_ga

Google Analytics

Registruoja unikalų vartotojo ID pagal kurį indentifikuojama vartotojo elgsena Interneto svetainėje.

2 m.

Analitinis

_gat

Google Analytics

Naudojamas padidinti siunčiamų vartotojų užklausų greitį.

10 min.

Analitinis

LaVisitorId

LiveAgent

Skirtas pardavimų stebėjimui per Google Analytics įrankį.

1 mėn.

Analitinis

LaVisitorNew

LiveAgent

Atskiria, ar tai naujas ar grįžtantis lankytojas.

24 val.

Analitinis

_gid

Google Analytics

Naudojamas siekiant atpažinti Interneto svetainės lankytoją.

Sesija

Analitinis

Mailchimp_nukreipimo_puslapis

Mailchimp

Jį nustato „Mailchimp“, kai vartotojas užsiprenumeruoja „Mailchimp“ el. pašto paslaugą

Sesija

Funkcinis

_fbp Facebook „Facebook“ nustato šį slapuką, kad po apsilankymo svetainėje būtų rodoma reklama „Facebook“ arba skaitmeninėje platformoje, kurią teikia „Facebook“ reklama. 3 mėn. Analitinis

Kaip galiu valdyti slapukus

Jūs galite bet kuriuo metu ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, taip pat pakeisti savo naršyklėje nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami/įrašomi. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos Jūsų nustatytos parinktys Interneto svetainėje. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių neveiks tinkamai arba visiškai neveiks naršymas Interneto svetainėje. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų Interneto svetaine.

Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės, kurias galima rasti naudojamos naršyklės parinkčių meniu:

Chrome naršyklė

Microsoft Edge naršyklė

Firefox naršyklė

Safari naršyklė

Opera naršyklė

 Duomenų subjektų (Interneto svetainės lankytojų) teisės

Mūsų Interneto svetainės lankytojai, kaip duomenų subjektai, turi šias teises:

  • gauti informaciją apie tai, ar Bendrovė tvarko jo asmens duomenis ir, jei taip, susipažinti su jais;
  • reikalauti ištrinti duomenų subjekto tvarkomus asmens duomenis;
  • apriboti duomenų subjekto asmens duomenų tvarkymą, tuo atveju jeigu asmens duomenų tvarkymas grindžiamas Bendrovės teisėto intereso pagrindu;
  • atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis numatytu tikslu;
  • pateikti skundą dėl Bendrovės atliekamo asmens duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, kurios interneto svetainės adresas www.vdai.lrv.lt, jeigu duomenų subjektas mano, kad jo asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant jo teises ir teisėtus interesus pagal asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.

Interneto svetainės lankytojas, kaip duomenų subjektas gali įgyvendinti savo teises, pateikdamas Bendrovei prašymą tokiu būdu, kuris leidžia nustatyti duomenų subjekto tapatybę. Prašymas gali būti pateiktas registruotu paštu arba pateikus elektroniniu parašu pasirašytą prašymą elektroniniu paštu.

Kontaktinė Bendrovės informacija

Kilus klausimų dėl Bendrovės Interneto svetainėje naudojamų slapukų, ar norite įgyvendinti savo, kaip duomenų subjekto numatytas teises, galite susisiekti su Bendrove, žemiau nurodyta kontaktine informacija.

Duomenų valdytojas:

UAB „Įrankiai.lt“

į. k. : 302561679

adresas: Islandijos pl. 161-2, LT-49120, Kaunas

Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys: [email protected]