Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Matavimo prietaisai

Yra daugybė statybos sričių, kuriose naudojami matavimo įrankiai: aukštuminė ir požeminė statyba, vidaus apdaila, elektros darbai, šildymo ir vėdinimo sistemų instaliavimas, renovavimo darbai, architektūros darbai ir t.t.

Asortimente rasite daugiau nei 90 profesionalių BOSCH, MAKITA, DeWALT ir BMI matavimo prietaisų, kuriuos jau spėjo įvertinti tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Vienas iš svarbiausių rodiklių, renkantis matavimo įrankius yra tikslumas, todėl kiekvienoje subkategorijoje galėsite atsifiltruoti prekes pagal pageidaujamą prietaiso tikslumą.

 

Mūsų asortimentą papildė CST/berger produkcija. Šis gamintojas, priklausantis Bosch prekių ženklų grupei, specializuojasi matavimo ir niveliavimo prietaisų gamyboje. Sukaupta patirtis, siekianti dar XIX amžių, kartu su atvirumu naujovėms – veiksniai, lemiantys CST/berger lyderystę matavimo prietaisų rinkoje pasauliniu mastu.

CST/berger matavimo prietaisų ir jų priedų asortimentą sudaro lazeriniai nivelyrai, jų stovai, imtuvai, taikinio lentelės, pultai, lazerinių nivelyrų akumuliatoriai, akiniai lazeriniams nivelyrams. Kviečiame Jus CST/berger matavimo prietaisus iš arčiau apžiūrėti IRANKIAI.LT mažmeninėse parduotuvėse.

CST/berger linijiniams ir taškiniams nivelyrams suteikiama 12 mėnesių, o visiems kitiems – 24 mėnesių garantija. Paskubėkite išbandyti!