Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Bosch įrankiai pramonei, sodui, namams

Bosch įrankiai pramonei, sodui, namams

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

Robert Bosch korporacijai priklauso šie įrankių prekių ženklai: "Bosch“, „Hawera“, „Dremel“, „CST/berger“, „RotoZip“, „Freud“, „Vermont American“ ir daug kitų.
 
Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte. Ją įkūrė vokietis Robert Bosch, žinomas kaip daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas. Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Auto komponentai sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos, o likusią dalį – pramoninės mašinos, buities prietaisai ir elektriniai įrankiai. Didžiąją įrankių pardavimų dalį sudaro per pastaruosius keletą metų sukurti produktai. Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiui iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.

Bosch garantija:

  • Bosch“ profesionalių įrankių garantija: suteikiama 1+2 metų garantija. 1+2 reiškia, jog įsigydami gaunate 1 metų garantiją, o per mėnesį nuo įrankio įsigijimo, užregistravus įrankį internetu, gaunate dar 2 metų garantiją. Viso - 3 metų garantija. Kaip užregistruoti įrankį 3 metų garantijai, rasite paspaudę Bosch 3 metų garantija. Įrankius remontui priima bet kuris oficialus „Bosch“ įrankių pardavėjas.
  • „Bosch“ įrankių servisas: Daugiau nei 99 % atsarginių dalių „Bosch“ servisas gali pasiūlyti iš karto, o atsarginės dalys tiekiamos dar 10 metų po prietaiso gamybos nutraukimo. Todėl ir senesnius prietaisus galima labai greitai ir be problemų suremontuoti.
  • Sugedusius Bosch įrankius galite pristatyti į mūsų parduotuves Vilniuje ir Kaune. Taip pat įrankius galite siųsti tiesiogiai į Bosch servisą ir bendrauti su servisu ne per tarpininką.