Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Ciklonas Metabo SPA 1200

Prekės kodas70228


Gamintojas Metabo
Svoris 22 kg
Bendras svoris su pakuote 27,14 kg
Pakuotės matmenys 600x450x900 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 550 W
Vakuumas (siurbimo galia) 19 mbar
Talpa 65 l
Elektros lizdas prijungti kitam įrankiui Ne
Tinka stambių dalelių (pvz. drožlių) siurbimui Taip
Komplekte - siurbimo žarna Ø100 mm x 2,5 m
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Oro srautas 900 m³/h

Ciklonas Metabo SPA 1200. Prijungimui prie visų medienos apdirbimo įrenginių. Didelė ištraukimo galia. Lengvai prijungiamas. Mobilus ir tvirtas stovas su skiedrų surinkimo maišu. Aerodinaminės formos ventiliatoriaus propeleris pagamintas iš smūgiams atsparaus ABS plastiko yra galingas, tyliai veikiantis ir ilgaamžis. Švarus oras darbo vietoje.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.