Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Daugiafunkciniai įrankiai ir jų priedai

Itin platus Fein, Bosch, Makita, DeWalt, Milwaukee, Festool ir kt. gamintojų daugiafunkcinių įrankių bei jų priedų asortimentas.

Specialūs filtrai jums padės greitai ir lengvai rasti tinkamą įrankį arba jo priedą.

Daugiafunkciniai įrankiai yra puikūs pagalbininkai atliekant įvairius renovacijos darbus. Tai kompaktiškas įrankis, galintis pakeisti net keletą skirtingos paskirties įrankių. Daugiafunkciniu įrankiu galima pjauti, šlifuoti ir grandyti. Naudojant specialius pjovimo priedus galima atlikti įgilinamąjį pjūvį ruošinio viduryje, todėl tam tikrais atvejais šis įrankis yra tiesiog nepakeičiamas meistro pagalbininkas. 

Daugiafunkciniu įrankiu galima pjauti įvairiausias medžiagas (faneros ir drožlių plokštes, plastiką, medieną, gipsą, metalą, plyteles ir t.t.), valyti paviršius, nugrandyti priklijuotą grindų dangą, šlifuoti ir poliruoti. Pasirinkus tinkamą priedą bet koks darbas bus atliktas greitai, lengvai ir tiksliai.

DAUGIAFUNKCINIŲ ĮRANKIŲ IR JŲ PRIEDŲ TVIRTINIMO TIPAI

Profesionalių ir mėgėjiškų daugiafunkcinių įrankių rinkoje yra naudojama keletas priedų tvirtinimo sistemų, todėl norint atlikti darbą yra svarbu, kad jūsų turimo daugiafunkcinio įrankio ir priedo tvirtinimo sistemos būtų vienodos arba tarpusavyje suderinamos.

Daugiafunkcinių įrankių tvirtinimo sistemų tipai:

1. Viena populiariausių tvirtinimo sistemų yra taip vadinama „OIS“ (Oscilating Inerface System) sistema. Šią tvirtinimo sistemą naudoja daugelis žinomiausių profesionalių ir mėgėjiškų įrankių gamintojų. "OIS" tvirtinimo sistemos priedai gali būti naudojami tik su įrankiais, turinčiais analogišką sistemą "OIS", tačiau ant "OIS" tvirtinimo sistemą turinčio daugiafunkcinio įrankio galima uždėti "OIS" ir "STARLOCK" sistemos priedus.

 

2. Pastaruoju metu vis plačiau naudojama ir kita, patobulinta tvirtinimo sistema „STARLOCK“. Daugelis gamintojų, anksčiau naudoję sistemą „OIS“ palaipsniui pereina prie „STARLOCK“ tvirtinimo sistemos. "STARLOCK" priedai gali būti naudojami su "OIS", "STARLOCK", "STARLOCK PLUS" ir "STARLOCK MAX" tvirtinimo sistemos įrankiais. Ant "STARLOCK" tvirtinimo sistemą turinčio įrankio galima uždėti tik "STARLOCK" priedus. 

 

3. Išpopuliarėjus „STARLOCK“ sistemai, atsirado sistema „STARLOCK PLUS“, skirta truputį galingesniems daugiafunkciniams įrankiams. "STARLOCK PLUS" priedus galima naudoti su "STARLOCK PLUS" ir "STARLOCK MAX" tvirtinimo sistemą turinčiais daugiafunkciniais įrankiais. Ant "STARLOCK PLUS" įrankio galima uždėti "STARLOCK" ir "STARLOCK PLUS" priedus.

 

4. Išpopuliarėjus „STARLOCK“ sistemai, atsirado sistema „STARLOCK MAX“, skirta galingiausiems daugiafunkciniams įrankiams. "STARLOCK MAX" priedus galima naudoti tik su "STARLOCK MAX" įrankiais. Ant "STARLOCK MAX" įrankio galima uždėti "STARLOCK", "STARLOCK PLUS" ir "STARLOCK MAX" priedus.

Daugiafunkcinių įrankių ir priedų tvirtinimo sistemų tarpusavio suderinamumas:

 

SVARBU: Mūsų internetinėje parduotuvėje prie kiekvieno daugiafunkcinio įrankio ir priedo yra nurodyta tvirtinimo sistema, todėl visada įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas įrankis ir/arba priedas yra tarpusavyje suderinami ir jūs galėsite atlikti darbą.