Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 40 € - 10822
Gamintojas
Naudojamoji galia
  1. 70 W - 6000 W
Projekto apimtis
Galima purkšti šias medžiagas
Talpa
  1. 42 l (1)
  2. 50 l (1)
  3. Show more
Purškimo sistema
Puršktuvo technologija
Maks. slėgis
  1. 250 bar (13)
  2. 345 bar (1)
  3. 221 bar (6)
  4. 230 bar (6)
  5. Show more
TOP!

Dažų purkštuvai

Čia rasite gausų Wagner, Bosch ir kitų gamintojų dažų purkštuvų pasirinkimą. Wagner gamintojas specializuojasi tik dažų purkštuvų gamyboje, todėl šio gamintojo asortimente yra profesionalams ir mėgėjams skira įranga. Bosch siūlo tik mėgėjams skirtų dažų purkštuvų liniją.

Tinkamo įrankio pasirinkimą jums paspartins speciali filtravimo sistema. Galite rinktis gamintojo, variklio tipo, dažų talpos, maksimalaus slėgio, naudojamos galios ir kainos filtrus.

Mes jums siūlome ne tik dažų purkštuvus, bet ir visus šiems įrankiams skirtus priedus. Visą papildomą įrangą rasite kategorijoje „Dažų purkštuvų priedai“.

Populiariausius dažų purkštuvų modelius mes laikome savo sandėlyje, todėl galime užtikrinti greitą pristatymą.

Mėgėjiškus Bosch dažų purkštuvus paprasta ir patogu naudoti. Šių purkštuvų konstrukcija yra intuityvi, todėl dažymas taps pramoga netgi iki šiol tokio darbo patirties neturintiems mėgėjams.

Wagner be įprastų dažų purkštuvų siūlo ir beorio purškimo įrenginius (HEA – High Efficiency Airless). Tai moderni dažymo sistema, užtikrinanti tolygų ir ekonomišką paviršių padengimą dažais, greitą darbą ir patogų valdymą.