Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

DREMEL įrankiai

Jums siūlome daugiau nei 240 DREMEL įrankių ir jiems skirtų priedų. DREMEL, pateikdamas gausų priedų asortimentą, užtikrina, kad vieną ir tą patį įrankį būtų galima pritaikyti daugeliui darbų. Šie maži, tačiau ypač tikslūs įrankiai ir jų priedai skirti ne tik profesionalams ar namų meistrams, bet ir menininkams, rankdarbių mėgėjams. DREMEL įrankiai ar jų priedai, esantys ĮRANKIAI.LT mažmeninėje parduotuvėje, Jums gali būt pristatyti tik per 1 darbo dieną.

Nuo šiol ĮRANKIAI.LT parduotuvėje rasite pilną DREMEL įrankių bei jų priedų stendą. DREMEL įrankiai naudojami smulkiems, tačiau didelio tikslumo reikalaujantiems kūrybiniams darbams namuose arba sode.

Darbai, kuriuos galėsite atlikti su DREMEL įrankiais:

  • Namų priežiūros darbai: laminato sudėjimas, senų baldų restauravimas, durų spynos įstatymas, ir kiti namų priežiūros darbai.
  • Sodo darbai: apšvietimo įrengimas lauko terasoje, grandininio pjūklo galandimas, metalinių sodo baldų atnaujinimas ir kiti sodo darbai.
  • Kūrybiniai darbai: medinio dubens dekoravimas, molinių puodelių dekoravimas, žvakių graviravimas ir kiti namų dekoravimo darbai.

Dremel įrankių priedai yra skirstomi į 6 grupes ir asortimente yra pažymėti skirtingomis spalvomis:

Visą DREMEL įrankių ir jų priedų katalogą rasite paspaudę nuorodą: DREMEL įrankiai arba ĮRANKIAI.LT mažmeninėje parduotuvėje.