Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Ekscentrinis šlifuoklis Festool RO 150 FEQ ROTEX

Prekės kodas208715

595,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
3,15 €3,50 €
Vnt
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
34,00 €42,50 €
Vnt
Šlifavimo tinklelis Festool STF 150 mm; P120; GR; 50 vnt.
Šlifavimo tinklelis Festool STF 150 mm; P120; GR; 50 vnt.
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje.

Jei pageidausite, mes užregistruosime įrankį Festool sistemoje ir suteiksime šias galimybes:
- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 2.3 kg
Bendras svoris su pakuote 3,473 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 720 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 6800 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 6800 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Judesių skaičius tuščiąja eiga 3300-6800 min-1
Šlifavimo disko skersmuo 150 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 5,0 mm
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Komplekte yra StickFix šlifavimo padas Ø 150 mm (minkštas-HT)
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Trys įrankiai viename grubiam, glotniam šlifavimui ir poliravimui - mažiau išlaidų, darbo laiko ekonomija. FastFix šlifavimo pado keitimas be jokio įrankio. Ekscentrinis judesys užtikrina aukštos kokybės paviršius be apdirbimo pėdsakų. PROTECTOR apsauga leidžia šlifuoti arti briaunų. Ergonomiškai optimalios rankenų padėtys. ROTEX kombinuotas judesys našiam darbui
Senų dažų ir lakų sluoksnių nušveitimas. Medienos ruošinių apdirbimas. Renovavimo darbai, pavyzdžiui, laiptų pakopų šlifavimas. Mineralinių medžiagų šlifavimas ir poliravimas. Pirminis ir grubus glaisto šlifavimas. Neholografinis poliravimas

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 10 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.

Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius. Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.