Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės DeWalt DW745

Prekės kodas26566


Pratęskite DeWalt įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas DeWalt
Svoris 22 kg
Bendras svoris su pakuote 31,5 kg
Pakuotės matmenys 742x577x425 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1850 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 3800 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3800 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Maks. disko skersmuo 250 mm
Skylės skersmuo 30,0 mm
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 57 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 77 mm
Stalo matmenys 630 x 570 mm
Švelnus startas Ne
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 35 mm
Greitas disko sustabdymas Ne
Su atraminėmis kojelėmis Taip
Komplekte yra Kreipiančioji liniuotė, Lygiagrečioji atrama
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Išilginio pjovimo staklės DeWalt DW745 – itin kompaktiškos ir bene lengviausios staklės savo klasėje. Idealus pasirinkimas, kai pjovimo darbus reikia atlikti keliose vietose, pastoviai stakles transportuojant. Sveria tik 22 kg, o transportuojant užima neįtikėtinai mažai vietos - 742x577x425 mm. Staklių paruošimas darbinei padėčiai ir darbinių parametrų reguliavimas visapusiškai yra atliekamas tik rankomis, nereikia jokių papildomų įrankių. Viskas suprojektuota taip, kad būtų intuityvu ir paprasta, kad darbus atliktumėte dar lengviau ir greičiau.

Galingas 1850 W, 15 A srovės variklis užtikrina, jog šios staklės, nors ir kompaktiškos, bet atliks rimtus, stambių parametrų medienos gaminių pjovimo darbus. Tipinės šios klasės išilginio pjovimo staklės teturi iki pusantro kilovato galios. Taip pat yra įdiegta variklio apsauga nuo perkrovos.

Ne tik kompaktiškos, bet ir praktiškos, pritaikytos tipinių ruošinių apdirbimui. Pjaunamos medžiagos aukštis pjaunant 90° kampu  - 77 mm; 45° kampu - 57 mm. Pjovimo disko kampas reguliuojamas nuo -3° iki 48°. Pritaikyta platiems ruošiniams – 630x570 mm, o ištraukus atramą-liniuotę ruošiniai gali būti ir dar didesni.

Maksimali vartotojo apsauga garantuota: speciali stalo danga ruošinio stabilumui; apsauga nuo atatrankos, užstrigus diskui; apsauginis pjovimo disko gaubtas; jungtis siurbliui, kad palaikyti švarų darbinės aplinkos orą be dulkių.

Komplekte: 24 dantų pjovimo diskas.

Fiziniams asmenims taikoma 24 mėn. garantija, juridiniams pirkėjams – 12 mėn. garantija. 

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 m. ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei 200 skirtingų elektrinių įrankių bei apie 800 priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Įrankį užregistravus internetu jam suteikiama papildoma 1 metų garantija (iš viso tokiu atveju įrankiui taikoma 3 metų garantija). Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Daugiau informacijos apie garantiją rasite nuspaudę šią nuorodą.