Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės Metabo TS 254

Prekės kodas66196


Gamintojas Metabo
Svoris 33.4 kg
Bendras svoris su pakuote 41,5 kg
Įrankio matmenys 740 x 750 x 355 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2000 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 4200 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 4200 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Pjovimo greitis 56 m/s
Maks. disko skersmuo 254 mm
Skylės skersmuo 30,0 mm
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 54 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 87 mm
Stalo matmenys 670 x 715 mm
Darbastalio maks. ilgis 970 x 995 mm
Laido ilgis 3,1 m
Švelnus startas Taip
Pjovimo kampas įstrižiems pjūviams -1,5-46,5°
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 35 mm
Greitas disko sustabdymas Taip
Rankena transportavimui Taip
Su atraminėmis kojelėmis Taip
Apsauga nuo pakartotinio paleidimo +
Komplekte yra Elementas stalui prailginti, Elementas stalui praplatinti, Lazdelė ruošinio stūmimui, Pjovimo diskas
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Apsauga nuo perkrovos Taip

Išilginio pjovimo staklės Metabo TS 254. Lengvai transportuojamos, tvirtos ir patikimos. Elektros variklis su elektroninė apsauga nuo perkrovos. Variklio stabdis - sustabdo laisva eiga besisukantį diską (3 s). Apsauga nuo atsitiktinio įjungimo - tuo atveju kai staklės liko įjungtos dingus elektros srovei variklis neįsijungs srovei atsiradus. Toligus variklio paleidimas (srovės stiprio ribojimas)- saugo nuo įtampos šuolių ir prailgina pavaros guolių tarnavimo laiką. Staklės lengvai surenkamos be įrankių pagalbos. Visi darbui reikalingi priedai patogiai tvirtinasi prie staklių korpuso. Jiems nereikalinga atskira pernešimui skirta dėžė. Užima nedaug vietos ir yra lengviausios tarp šios rūšies staklių. Integruoti du stalo prailginimai. Galimybė naudoti su dulkių siurbliu. Lengvai perkeliamos iš vienos darbo vietos į kitą. Tam yra skirti minkštos gumos ratai ir tinkamosia vietose išdestytos pernešimui skirtos rankenos.

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.