Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kabių pistoletas Metabo TAE 3030

Prekės kodas22516


Gamintojas Metabo
Svoris 1.2 kg
Bendras svoris su pakuote 1,64 kg
Vinies ilgis 16-30 mm
Kabių tipas 18-30 mm
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Kabių pistoletas Metabo TAE 3030. Kabių, vinių, profilinės medienos ir sujungimo briaunų apdirbimui. Elektroniškai tolygiai keičiama smūgio energija. Papildoma smūgio galimybė (kabėms ir vinims). Priekinė dalis su išdroža, skirta tiksliam pritvirtinimo įtaiso nukreipimui. Apsauginė kaladėlė, pagaminta iš gumos, apsaugojanti nuo spaudimo poveikio. Apsauginis įtaisas, užtikrinantis apsaugą nuo atsitiktinio smūgio įjungimo. Maksimali impulsų seka - 20 impulsų/min. Darbui su: 4 mm pločio, 18-30 mm ilgio kabėmis, 10 mm kabėmis, 10 mm pločio plokščios vielos kabėms, 16-30 mm vinims. Svoris - 1,2 kg. Komplekte: dėklas 4 mm pločio kabėms (ilgis iki 30 mm) ir 16-30 mm ilgio vinims, guminė apsauga. 36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.