Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kaip pirkti

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pirkti šiais būdais:

I. Užsisakyti telefonu. Išsirinkite prekes mūsų kataloge, skambinkite nurodytu telefonu ir padiktuokite pasirinktas prekes. Užsakymas bus patvirtintas, užsakymą priėmusiam asmeniui reikės nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį, el. paštą ir pristatymo adresą. Prekės bus pristatytos prekės informacijoje numatytais terminais.

II. Užsisakyti el. paštu. Atsiųskite laišką el. paštu [email protected] su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, el.paštą, pristatymo adresą.

III. Užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. Užsisakyti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galite taip:

     1. Iš prekių katalogo išsirinkite norimas prekes ir kiekvieną iš jų dėkite į krepšelį (1 pav.)

                

1 pav. Prekių įdėjimas į krepšelį

 

     2. Sudėję norimas prekes į krepšelį, spauskite „Krepšelis“. (2 pav.) Ten matysite visas prekes ir kiekius, kuriuos įsidėjote į krepšelį. Norėdami pradėti pirkimo procesą, spauskite mygtuką „Pirkti“. (2 pav.)

2. pav. Krepšelio peržiūra ir pirkimo proceso pradžia

 

     3. Jeigu turite nuolaidų/dovanų kuponą, įveskite kodą nurodytoje vietoje ir gaukite nuolaidą. (3 pav.)

3 pav. Nuolaidos/dovanų kupono pritaikymas

 

     4. Žemiau esančiuose laukeliuose nurodykite pristatymo būdą. Nuo jo priklauso ir mokėjimo būdų galimybės bei kontaktinės informacijos suvedimas. Jeigu pristatymas nereikalauja adreso, jo vesti tikrai neprašysime.

Pasirinkę Jums tinkamiausią pristatymo būdą, Jūs galite parašyti papildomą komentarą (neprivaloma). Jei įrašėte komentarą, nepamirškite jo išsaugoti. Norėdami tęsti, spauskite mygtuką „Pradėti pirkimą“. (4 pav.)

4 pav. Pristatymo būdo pasirinkimas ir papildomo komentaro išsaugojimas.

 

     5. Norint įsigyti pasirinktas prekes, Jūs turėsite atlikti kelis žingsnius:

           a) Pasirinkite, ar perkate kaip juridinis, ar kaip fizinis asmuo. Spauskite „Tęsti“. (5 pav.)

5 pav.

 

          b) Suveskite mokėtojo informaciją. Pasirinkite, ar norite, jog prekes pristatytume šiuo, ar kitu adresu. Spauskite „Tęsti“. (6 pav)

6 pav.

 

          c) Pasirinkite mokėjimo būdą. Suteikiame galimybę mokėti ne tik banko pavedimu, lizingu ar kitomis išankstinio mokėjimo sistemomis, bet ir grynaisiais pinigais pristatymo metu ar atsiimant prekes parduotuvėje. Mokėjimo būdai priklauso nuo pristatymo būdų, todėl pasirinkus kitą pristatymo būdą gali pasipildyti ar nebelikti konkrečios apmokėjimo galimybės. Spauskite „Tęsti“. (7 pav.)

7 pav.

 

          d) Užsakymo apžvalgos lange atidžiai patikrinkite suvestus duomenis ir patvirtinkite užsakymą, paspausdami „Užsakyti“ (8 pav.).

8 pav.

     6. Patvirtinus užsakymą, per 10 minučių Jums elektroniniu paštu bus atsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis Jūsų sėkmingai atliktą užsakymą (9 pav.).

Jeigu pasirinkote automatinį mokėjimą (pvz. paysera ar banką) Jūs būsite automatiškai nukreipiami į banko sistemą. Atlikus bankinėje sistemoje veiksmus Jus grąžins į mūsų e-parduotuvę su (ne)sėkmingo apmokėjimo pranešimu.

9 pav.

 

Sėkmingo apsipirkimo Įrankiai.lt internetinėje parduotuvėje!