Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Prekės tipas
Tinka įrankiui
Subkategorija
 1. Valikliai (274)
 2. Akumuliatoriai (25)
 3. Akumuliatoriniai pjūklai (6)
 4. Atsarginės dalys ir priedai (1)
 5. Atsarginės dalys mechaniniams sodo įrankiams (1)
 6. Atsarginės dalys plovimo ir valymo įrangai (314)
 7. Atsarginiai peiliai vejapjovėms ir traktoriams (5)
 8. Aukšto slėgio plovyklų priedai (203)
 9. Benzininiai vandens siurbliai (1)
 10. Buitinė technika darbo vietai (8)
 11. Dažų purkštuvai (1)
 12. Diržai krūmapjovių ir trimerių nešiojimui (2)
 13. Drėkinimo sistemos ir priedai (6)
 14. Drenažiniai vandens siurbliai (23)
 15. Dulkių siurbliai robotai (4)
 16. Dulkių siurblių priedai (74)
 17. Dulkių siurblių robotų priedai (11)
 18. Elektriniai vandens siurbliai (33)
 19. Generatoriai (3)
 20. Genėtuvai (3)
 21. Giluminiai vandens siurbliai (3)
 22. Grandinės pjūklams (5)
 23. Gyvatvorių žirklės (14)
 24. Hidroforai (8)
 25. Ilginamieji kabeliai (1)
 26. Įrankių diržai (1)
 27. Įrankių kabeliai (1)
 28. Kompresorių priedai (1)
 29. Krovikliai (12)
 30. Laistymo antgaliai, pistoletai (37)
 31. Laistymo programavimo priedai (6)
 32. Laistymo žarnų ritės, vežimėliai, laikikliai (32)
 33. Laistymo žarnų sujungimo adapteriai (31)
 34. Laistymo, vandens siurbimo žarnos (43)
 35. Lapų siurbliai (12)
 36. Maišai, filtrai įrankiams (6)
 37. Multifunkciniai įrankiai sodui (4)
 38. Multifunkcinių įrankių priedai (3)
 39. Oro filtrai dulkių siurbliams (100)
 40. Peiliai ir diskai krūmapjovėms (2)
 41. Piktžolių ravėtuvai (2)
 42. Pjovimo galvutės trimeriams ir krūmapjovėms (5)
 43. Pjovimo gijos krūmapjovėms ir trimeriams (5)
 44. Pjovimo juostos (2)
 45. Poliravimo medžiagos, aliejai medienai (4)
 46. Priedai garo valytuvams (67)
 47. Purkštuvai (5)
 48. Purkštuvų priedai (5)
 49. Šepečiai, kempinės aukšto slėgio plovykloms (101)
 50. Šlifavimo kempinės (1)
 51. Sniego valytuvai (2)
 52. Šviestuvai (1)
 53. Tiesiniai pjūklai (2)
 54. Vamzdžių valymo ir patikros įrankiai (3)
 55. Vandens siurblių priedai (14)
 56. Vejapjovės-žoliapjovės akumuliatorinės (16)
 57. Vejos robotai (4)
 58. Žemo slėgio plovyklos ir priedai (8)
 59. Žolės smulkinimo (mulčiavimo) priedai ir deflektoriai (1)
 60. Žolės žirklių priedai (1)
 61. Žoliapjovės-trimeriai akumuliatoriniai (15)
 62. Žoliapjovių ir vejapjovių detalės (1)
 63. Įrankių dėžių priedai (1)
 64. Show more

Kärcher - plovimo, valymo įranga ir priedai

Kärcher - plovimo, valymo įranga ir priedai

Čia rasite visą Karcher produktų asortimentą. Karcher - tai vienas didžiausių plovimo ir valymo įrangos gamintojų pasaulyje, puikiai žinomas profesionalų ir mėgėjų tarpe. Karcher gamina įvairiems plovimo ir valymo darbams naudojamą įrangą bei jos priedus.

Jūsų pasirinkimui pateikti aukšto slėgio plovimo įrenginiai, dulkių siurbliai, grindų valymo įrenginiai, garo valytuvai, įvairūs vandens siurbliai (drenažiniai, standartiniai), didelė priedų gausa, įvairiausi valikliai ir kita, su aplinkos švara susijusi įranga.

Jus dominančius Karcher produktus lengviau rasite naudojant subkategorijos filtrus, kurie juos rūšiuoja pagal paskirtį arba tipą. Jeigu ieškote turimam Karcher produktui tinkančių priedų, tiesiog lauke "TINKA ĮRANKIUI" įveskite savo įrankio modelį ir sistema jums automatiškai parinks šiam įrankiui tinkančius priedus. Tai išties labai paprasta ir greita.

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai

Dirbant su Karcher aukšto slėgio plovimo įrenginiu jūs tikrai pajusite skirtumą. Jis lengvai susitvarkys su bet kokia valymo užduotimi. Gamintojas siūlo platų plovimo įrenginiams skirtų priedų asortimentą. Karcher vertybės: ilgametė patirtis, modernūs inžineriniai sprendimai ir aukščiausia kokybė, todėl renkantis aukšto slėgio plovimo įrenginį - Karcher yra daugelio pasirinkimas Nr.1!

Dulkių siurbliai(sauso ir drėgno valymo)

Galima rinktis įprastą sauso siurbimo siurblį, siurblį su vandens filtru (skirtas alergiškiems žmonėms), siurblį su maišeliu arba be jo, sauso / drėgno valymo siurblį. Visi siurbliai išsiskiria itin aukšta kokybe, modernia filtravimo technologija, ilgaamžiškumu ir patogumu naudoti.  

Grindų valymo įrenginiai

Karcher gamina šlavimo prietaisus ir grindų plovimo bei poliravimo įrenginius.

Mechaninės šluotos dėka jūs užmiršite šluotą ir šiukšlių kibirą, o darbą atliksite net penkis kartus greičiau. Šie įrenginiai yra nepakeičiami kiemų, įvažiavimų, šaligatvių ir keliukų šlavimui. Darbo metu visos šiukšlės surenkamos į atliekų konteinerį, todėl darbas vyksta sparčiai, švariai ir patogiai.

Grindų plovimo bei poliravimo įrenginiai padės jums užtikrinti grindų švarą ir nepaliks ant jų jokių dėmių. Nepriekaištinga nuplautų paviršių švara jums yra garantuota, todėl Karcher taip vertina daugelis buitinių vartotojų ir profesionalų.

Garo valytuvai

Karcher garo ir vakuuminių garo valytuvų pagalba visa jūsų šeima galės mėgautis nepriekaištinga namų švara nenaudojant jokių chemikalų. Valymas garais užtikrina nepriekaištingą kokybę ir sunaikina beveik visas namų aplinkoje aptinkamas bakterijas. Kartu su didele priedų gausa, garo valytuvus galima naudoti labai įvairiai. Jie puikiausiai tinka kietoms grindims, stiklui, plytelėms ir netgi tekstilei valyti. Tyrimai parodė, kad valant su Kärcher garų valytuvais, gali būti pašalinami 99.999% apgaubtų virusų, tokių kaip koronavirusas ar gripas(išskyrus Hepatitis-B virusą), taip pat 99.99% visų įprastų namų aplinkos bakterijų nuo įprastų kietų lygių buities paviršių.

Vandens siurbliai (drenažiniai, standartiniai, giluminiai, hidroforai)

Karcher vandens siurbliai lengvai susitvarkys su įvairiomis užduotimis namuose, sode ir darže. Gamintojo asortimente yra vandens tiekimui ir nepageidaujamo vandens pašalinimui skirti siurbliai. Siurblius galima naudoti lietaus ir gruntinio vandens siurbimui iš įvairių talpų, sodo bei daržo laistymui, vandens tiekimui į vonios kambarį, nepageidaujamo vandens pašalinimui iš baseino arba užtvindytų patalpų.

Priedai

Karcher valymo techniką galite naudoti įvairiausiose situacijose - viskas, ko jums reikia, tai tinkami priedai. Karcher asortimente rasite įvairių tipų pistoletų ir antgalių, žarnų aukšto slėgio plovykloms, šepečių ir kempinių, antgalių dulkių siurbliams, priedų garo valytuvams ir dar daug kitų priedų.

Valikliai

Karcher vartotojams taip pat siūlo ir platų įvairiausių valymo bei plovimo priemonių asortimentą. Visos šios priemonės pasižymi išskirtiniu efektyvumu. Labai svarbu tai, kad valymo medžiagos greitai suįra aplinkoje. Be universalių ploviklių, asortimente rasite mašinos plovimui, vabzdžių šalinimui, įvairių medžiagų (pvz., stiklo, akmens, medienos, plastiko) plovimui skirtų priemonių.

Svarbiausi Karcher kompanijos istorijos faktai

Išradėjas ir verslininkas Alfredas Karcheris inžinieriaus karjerą pradėjo dar 1924 m., kai būdamas vos 23 metų amžiaus baigė Štutgarto technikos universitetą ir pradėjo dirbti savo tėvo agentūroje.

1935 m. jis Štutgarte įkūrė savo įmonę Bad Cannstatt ir pradėjo veiklą šildymo technologijų srityje.

1939 m. įmonė persikėlė į Vinendeną, kur iki šiol yra įsikūrusi pagrindinė Karcher būstinė. Tuo metu įmonė dirbo pramonei skirtų šildymo sprendimų srityje, tačiau po II pasaulinio karo savo dėmesį sukoncentravo buitinių prietaisų srityje.

1950 m. sukūrusi pirmą Europoje karšto vandens aukšto slėgio plovimo mašiną Karcher įmonė staigiai įsiveržė į valymo technologijų pramonę.

1962 m. įmonė atidarė savo dukterinę įmonę Prancūzijoje. Vėliau sekė Austrija ir Šveicarija. Karcher ir toliau intensyviai vykdė plėtrą visame pasaulyje. Šiuo metu įmonė yra atstovaujama daugiau nei 190 pasaulio šalių. Ji turi apie 40.000 klientų aptarnavimo punktų.

Savo produktais įmonė pastebimai keičia įvairių pasaulio šalių klientų kasdienybę, pateikdama efektyvius sprendimus poilsiui, buičiai, prekybai ir pramonei, todėl Karcher klientai visada yra geros nuotaikos ir kupini entuziazmo!

Karcher servisas ir garantija

Įsigykite Karcher ir būkite ramūs! Visiems Karcher buitiniams įrenginiams taikoma 24 mėnesių, o komercinės paskirties įrangai - 12 mėnesių garantija. Karcher turi platų techninio aptarnavimo ir serviso dirbtuvių tinklą, todėl įrangos gedimai (garantiniu laikotarpiu ir jam pasibaigus) bus pašalinti profesionaliai ir operatyviai. Sugedus produktui kreipkitės į mus - mes pasirūpinsime, kad jūsų įrenginys būtų suremontuotas kuo skubiau.