Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Teleskopinis kotas su ratukais Gardena 09859-20

Prekės kodas301021

63,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Gardena
Bendras svoris su pakuote 0.86 kg
Ilgis 740 mm, 960 mm
Ilgis sulenkto (sustumto) 74 cm
Maks. ilgis 96 cm

Nesusilenkdami apipjaukite vejos kraštus
GARDENA rinkinys su teleskopine rankena ir ratukais palengvina vejos kraštų pjovimą, stovint vertikaliai ir be papildomo lankstymosi. Teleskopinę rankeną be vargo galima primontuoti prie akumuliatorinių žolės žirklių, dėka belaidės konstrukcijos. Darbo metu ergonomiška rankena puikiai tiks jūsų rankai, todėl įrankį lengva valdyti iš viršaus. Rankeną galima sureguliuoti nuo 74 iki 96 cm, kad optimaliai atitiktų vartotojo aukštį ir darbinę padėtį. Papildomi ratai leidžia lengvai stumti žolės žirkles per žolę.

Ypatybės

Pjaukite vejos kraštus be papildomo lankstymosi
Dėl teleskopinės rankenos, kuri tinka GARDENA akumuliatorinėms žirklėms „ClassicCut Li“ ir „ComfortCut Li“, galima dirbti išsitiesus patogiai ir ergonomiškai.

Lengvas ir greitas surinkimas
Dėl belaidės jungties teleskopinę rankeną galima pritvirtinti keliais paprastais veiksmais.

Lanksčiai pritaikomas
Maloniam darbui teleskopinę rankeną galima įvairiai reguliuoti, tad ją galima optimaliai pritaikyti prie ūgio ir darbo.

Ergonomiška rankena

  • Dėl ergonomiškos rankenos ši teleskopinė rankena idealiai prisitaiko prie rankos.

Patogus laikymas

  • Prijungiami ratukai leidžia gaminiui lengviau slysti per veją.

Vokiška sodo technika mėgėjams ir profesionalams. 1961 m. įsikūrusi kompanija GARDENA per keletą dešimtmečių nuėjo ilgą kelią nuo smulkios sodo įrankiais prekiaujančios įmonės iki visame pasaulyje pripažintos išmanių sodo priežiūros gaminių ir sistemų gamintojos. Didysis proveržis įvyko 1968 m., kai GARDENA pristatė laistymo žarnų sujungimo sistemą. Šiai dienai ši sistema yra bene universaliausia sujungimo sistema - ją galima naudoti netgi tuo atveju, jei laistymo žarnos yra kito gamintojo.

Sisteminių sprendimų idėja ir toliau buvo plėtojama 1977 m. sukuriant rankinių įrankių liniją GARDENA "Combisystem". Tai išmani sistema, leidžianti derinti įvairias rankenas su įrankiais, sudarant daugeliui sodo ir daržo darbų tinkamus derinius. Pvz., ta pati rankena tiks tiek grėbliui, tiek kastuvui, tiek kitiems įrankiams. 

GARDENA sparčiais žingsniais kopė aukštyn ir 1990 m. pristatė itin taupią laistymo sistemą "Micro-Drip-system". Ji pagrįsta tuo, kad reikiamas vandens kiekis specialiais lašintuvais tiekiamas tiesiai į augalus, todėl vanduo naudojamas taupiau - yra išvengiama nepagrįstų vandens nuostolių dėl įsigėrimo, garavimo ar nutekėjimo. GARDENA sparčiai plėtėsi, sukūrė dar daugiau sisteminių sprendimų, susijusių su sodo technika ir nuo 2007 metų kompanija oficialiai tapo „Husqvarna Group“ nare.

Šiandien GARDENA yra Europoje pirmaujanti aukštos kokybės sodo įrankių ir technikos gamintoja , savo atstovybes turinti per 80 šalių visame pasaulyje.

 
GARDENA asortimentą sudaro: sodo-daržo įrankiai, vejapjovės, trimeriai, kita vejos ir krūmų priežiūros technika bei laistymo sistemos.
 
GARDENA sodo technikai suteikiama 24 mėn. garantija. Garantinius servisus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose.