Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Apsauga Festool Protector/ 90FX

Prekės kodas60478

16,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
1,28 €5,10 €
Vnt
Katalogas Festool 2022 (EN)
Katalogas Festool 2022 (EN)
1,28 €5,10 €
Vnt
Katalogas Festool 2022 (RU)
Katalogas Festool 2022 (RU)
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Festool
Bendras svoris su pakuote 0.03 kg
Tinka įrankiui Festool RO 90 DX

Apsauga PROTECTOR naudojama šlifavimo lėkštei ir ruošiniui apsaugoti. Būtent šlifuojant arti briaunų apsauga PROTECTOR saugo nuo tiesioginių ruošinio briaunos pažeidimų ir taip leidžia išvengti varginančio papildomo darbo. Apsauga PROTECTOR saugo pačią lėkštę nuo pažeidimų.

 • Leidžia išvengti dėvėjimosi ir papildomo darbo
 • Šlifavimo pado ir ruošinio apsaugai, kai atstumas iki briaunos minimalus

Pagrindinės pritaikymo sritys

 • Šlifavimas ties besiliečiančiomis briaunomis
 • Saugo ruošinį ir šlifavimo lėkštę
 • Leidžia išvengti gaišinančio papildomo darbo
 • Baldų gamyba
 • Lakavimo darbai

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
 • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
 • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 10 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
 • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.

Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius. Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.