Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Poliravimo antgalis Proxxon; Ø5 mm; 5 vnt.

Prekės kodas73403

6,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Proxxon
Komplekte yra Poliravimo priedai
Bendras svoris su pakuote 0,07 kg
Kiekis pakuotėje 5 vnt.
Skersmuo 5 mm
Ilgis 90 mm
Aukštis 10 mm
Griebtuvo skersmuo 2,35 mm
Optimalus sukimosi dažnis 5000-10000 min-1
Tinka baigiamajam poliravimui Taip
Tinka poliruoti Aliuminį, Auksą, Medieną, Nerūdijantį plieną, Plastiką, Porcelianą, Sidabrą, Spalvotus metalus, Stiklą, Varį, Žalvarį

Proxxon – tai Vokietijos įmonė, jau keletą dešimtmečių klientams siūlanti aukštos kokybės tikslaus apdirbimo stakles “MICROMOT” bei mechaninius įrankius “INDUSTRIAL”.

 

MICROMOT - tikslaus apdirbimo staklės

MICROMOT produktų linija, kurią sudaro daugiau kaip 50 produktų, gaminama Liuksemburge, Wecker vietovėje. Tai yra aukštos kokybės smulkiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams skirtos staklės, naudojamos modelių gamintojų, juvelyrų, tiksliosios mechanikos ir dar daugelyje kitų sričių. Proxxon gali jums pasiūlyti stakles, tinkančias bet kokiam tikslumo reikalaujančiam projektui įgyvendinti. Jos bus ilgaamžės, tylios, tikslios ir veiks be vibracijų, todėl darbas su Proxxon Micromot linijos produktais jūsų nevargins ir teiks malonumą.

INDUSTRIAL – profesionalūs mechaniniai įrankiai

INDUSTRIAL produktų liniją sudaro veržliarakčiai, terkšlės, sukimo galvutės, dinamometriniai raktai, įvairūs rinkiniai ir kiti mechaniniai įrankiai. Didžioji įrankių dalis gaminama iš chromo vanadžio plieno lydinio. Įrankiai yra kruopščiai grūdinami, jie turi aukštos kokybės paviršiaus dangą (dviguba nikelio danga ir matinė chromo danga paviršiuje). Proxxon Industrial linijos produktai yra tvirti ir patogūs naudoti.