Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Žolės žirklės Gardena Classic 08731-20

Prekės kodas300785


Gamintojas Gardena
Bendras svoris su pakuote 0.315 kg
Kirpimo kampas Reguliuojamas
Reguliuojamas kirpimo kampas 360°

Aukščiausios kokybės "Classic" pasukamos žolės žirkles - ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams
GARDENA "Classic" pasukamomis žolės žirklėmis tiksliai padailinsite vejos pakraščius. Laikydami už ergonomiškos formos rankenos lengvai dirbsite. Dėl 360° pasukamo peilio ir kairiarankiai, ir dešiniarankiai gali patogiai dirbti. Dėl šviesia galvanine danga dengtų grūdintų peilių žolės žirkles galima ilgai naudoti. Be to, jos atsparios rūdims. Dėl specialaus peilio guolio visu peilio ilgiu kerpama tolygiai ir stipriai. Žolės žirkles galima greitai ir paprastai užfiksuoti praktišku, viena ranka valdomu užraktu.

Ypatybės

Lengvas pjovimas
Dėl ergonomiškos rankenos formos žolės žirklės patogiai guli rankoje, o dėl trintį mažinančios nepridegančios dangos pjaunama ypač lengvai ir tiksliai.

Galinga kirpimas
Dėl specialaus peilio guolio visu peilio ilgiu kerpama tolygiai ir stipriai.

Pasukamas 360° kampu
Dėl greitai ir paprastai 360° kampu pasukamo peilio gali patogiai dirbti ir kairiarankiai, ir dešiniarankiai.

Ilgas tarnavimo laikas
Grūdinti ir padengti ašmenys. Apsauga nuo korozijos.

Vokiška sodo technika mėgėjams ir profesionalams. 1961 m. įsikūrusi kompanija GARDENA per keletą dešimtmečių nuėjo ilgą kelią nuo smulkios sodo įrankiais prekiaujančios įmonės iki visame pasaulyje pripažintos išmanių sodo priežiūros gaminių ir sistemų gamintojos. Didysis proveržis įvyko 1968 m., kai GARDENA pristatė laistymo žarnų sujungimo sistemą. Šiai dienai ši sistema yra bene universaliausia sujungimo sistema - ją galima naudoti netgi tuo atveju, jei laistymo žarnos yra kito gamintojo.

Sisteminių sprendimų idėja ir toliau buvo plėtojama 1977 m. sukuriant rankinių įrankių liniją GARDENA "Combisystem". Tai išmani sistema, leidžianti derinti įvairias rankenas su įrankiais, sudarant daugeliui sodo ir daržo darbų tinkamus derinius. Pvz., ta pati rankena tiks tiek grėbliui, tiek kastuvui, tiek kitiems įrankiams. 

GARDENA sparčiais žingsniais kopė aukštyn ir 1990 m. pristatė itin taupią laistymo sistemą "Micro-Drip-system". Ji pagrįsta tuo, kad reikiamas vandens kiekis specialiais lašintuvais tiekiamas tiesiai į augalus, todėl vanduo naudojamas taupiau - yra išvengiama nepagrįstų vandens nuostolių dėl įsigėrimo, garavimo ar nutekėjimo. GARDENA sparčiai plėtėsi, sukūrė dar daugiau sisteminių sprendimų, susijusių su sodo technika ir nuo 2007 metų kompanija oficialiai tapo „Husqvarna Group“ nare.

Šiandien GARDENA yra Europoje pirmaujanti aukštos kokybės sodo įrankių ir technikos gamintoja , savo atstovybes turinti per 80 šalių visame pasaulyje.

 
GARDENA asortimentą sudaro: sodo-daržo įrankiai, vejapjovės, trimeriai, kita vejos ir krūmų priežiūros technika bei laistymo sistemos.
 
GARDENA sodo technikai suteikiama 24 mėn. garantija. Garantinius servisus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose.