Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lazerinis nivelyras DeWalt DCE074D1R-QW

Prekės kodas207571


Pratęskite DeWalt įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas DeWalt
Svoris 7.25 kg
Bendras svoris su pakuote 7 kg
Pakuotės matmenys 300x440x330 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Baterijos pilno įkrovimo trukmė 100 min
Lazerio tipas Rotacinis spindulys
Lazerio klasė 2
Tikslumas +/- 3 mm / 30 m
Maks. matavimo atstumas 45 m
Maks. matavimo atstumas su imtuvu 457 m
Vertikali lazerio linija Taip
Horizontali lazerio linija Taip
Spindulio spalva Raudonas
Apsaugos klasė IP67
Stovo tvirtinimas 5/8"
Komplekte - plokštelė spinduliui sustiprinti Taip
Komplekte - akiniai lazeriniam nivelyrui Taip
Komplekte - pakrovėjas Taip

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 m. ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei 200 skirtingų elektrinių įrankių bei apie 800 priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Įrankį užregistravus internetu jam suteikiama papildoma 1 metų garantija (iš viso tokiu atveju įrankiui taikoma 3 metų garantija). Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Daugiau informacijos apie garantiją rasite nuspaudę šią nuorodą.