Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 23 € - 51
Gamintojas
Pakrovimo lygio indikatorius

Drėgmės matuokliai

Norite išmatuoti patalpų, medienos ar statybinių medžiagų drėgmę? Tam Jums reikalingas patikimas drėgmės matuoklis, kurį galite išsirinkti iš pasipildžiusio mūsų asortimento. Nuo šiol čia rasite Gann ir Huato drėgmės matuoklius.
Kuo išsiskiria šie drėgmės matavimo prietaisai?
 
Gann – Vokietijos kompanija, besispecializuojanti termometrų ir drėgmės matuoklių gamyboje. Gann drėgmės matuokliai vertinami už aukštą kokybę ir ištobulintą technologiją. Priklausomai nuo pasirinkto modelio GANN drėgmės matuoklių matavimo gylis siekia iki 25-180 mm. Gann drėgmės matuokliai patogūs nešiotis visur su savimi, nes jie tesveria vos 120- 160 gramų.
 
Huato – vienas iš pirmaujančių termometrų, drėgmės matuoklių, higrometrų gamintojų Kinijoje, tiekiantis savo produkciją tokioms visame pasaulyje žinomoms kompanijoms, kaip SONY, Pepsi ir kt. Huato drėgmės matuokliai, higrometrai ir kiti matavimo prietaisai vertinami už geros kainos ir aukštos kokybės santykį. Kai kurie HUATO termomemtrai-higrometrai net turi garsinio signalizavimo funkciją - temperatūrai ar drėgmei pasiekus viršutinę ar apatinę nustatytą ribą, išgirsite garsinį signalą. Visi asortimentą papildę HUATO drėgmės matuokliai geba matuoti nuo 0 iki 100 proc. RH santykinio drėgnumo ribose. Šie matavimo prietaisai patogūs tuo, jos turi didelį ir aiškų LCD ekraną, kuriame matysite temperatūros ir drėgmės rodmenis.
 
Siūlome Jums ir Laserliner drėgnomačius. Šie drėgmės matavimo prietaisai, priklausomai nuo modelio, tinka ne tik medienos, bet ir tokių statybinių medžiagų, kaip gipso ar tinko, drėgnumui matuoti. Toks matavimo prietaisas patogus tuo, jog nustatydamas drėgmės kiekį, drėgnomatis nepažeidžia matuojamo objekto.