Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Gulsčiukas Stabila 70; 100 cm

Prekės kodas80505

22,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Stabila
Svoris 0.63 kg
Bendras svoris su pakuote 0,998 kg
Pakuotės matmenys 1000x50x20 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Ilgis 1000 mm
Gulsčiuko tipas Mechaninis
Tikslumas ±0,5 mm/m
Horizontali akutė Taip
Vertikali akutė +
Tikslumas laipsniais 0,029°
Lengvo metalo lydinio korpusas Taip

Gulščiukas Stabila 70. Klasikinio tipo gulsčiukas su lygiais šoniniais paviršiais, elektrostatiniu miltelių dengiamuoju sluoksniu, vertikaliu ir horizontaliu gulstainiais. Idealus matavimo prietaisas visiems buities, namų ūkio ir amato darbams.

Stabila yra Vokietijoje gimusi įmonė, gaminanti aukštos kokybės matavimo prietaisus. Nors Stabila vardas buvo užregistruotas 1975 metais, matavimo prietaisų gaminimo istorija seka iki 1865. Šią dieną tai yra tarptautinė įmonė, geriausiai žinoma kaip viena iš lyderių savo gaminių rinkoje.

Jau daugiau kaip 150 metų Stabila gamina inovatyvius, preciziškai sukurtus įrankius, skirtus matavimui. Gamintojas skiria itin didelį dėmesį įrankių kokybei, todėl inžinierių ir dizainerių komanda nuolatos bendradarbiauja su pačiais reikliausiai meistrais, kad kuriami įrankiai veiktų preciziškai ir būtų paprastai naudojami. Nuo pat pirmojo įmonės išradimo labai didelis dėmesys skiriamas naujausioms technologijoms, todėl Stabila jau yra kaip preciziškumo, greičio ir patikimumo sinonimas.

Stabilos matavimo produkcija yra pagaminta profesionaliam naudojimui aplink statybų aikštelę, bet daug privačių meistrų mėgsta šiuos įrankius naudoti savo privačioms reikmėms. Šis gamintojas pateikia pilną gamą matavimo prietaisų, tarp kurių patys populiariausi ir kokybiškiausi yra gulsčiukai, lazeriniai nivelyrai ir matavimo ruletės. 


Stabilos produkcijai yra suteikiama 2 metų garantija, kai įrankis naudojamas individualaus vartotojo arba 1 metų garantija kai naudojama komerciniais tikslais.
Daugiau apie Stabilą kompaniją galite sužinoti čia
http://www.stabila.de/cms/front_content.php