Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lazerinio nivelyro liniuotė Stabila NL

Prekės kodas80508

61,51 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Stabila
Svoris 1.05 kg
Bendras svoris su pakuote 1.77 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Maks. darbinis aukštis 240 cm
Min. darbinis aukštis 135 cm
Skalė mm, cm, m
Tinka įrankiui Stabila

Lazerinio nivelyro liniuotė Stabila;NL anodinė aliumininė niveliavimo plokštė. Skirta visiems STABILA lazeriniams imtuvams ir signalo priėmimo įrenginiams. Ištraukiamas iki 240 cm ilgio, skalė su mm padala. Su nustatymo slankikliu optimaliam nuskaitymui ir greitam, lengvam aukščio nustatymui.

Stabila yra Vokietijoje gimusi įmonė, gaminanti aukštos kokybės matavimo prietaisus. Nors Stabila vardas buvo užregistruotas 1975 metais, matavimo prietaisų gaminimo istorija seka iki 1865. Šią dieną tai yra tarptautinė įmonė, geriausiai žinoma kaip viena iš lyderių savo gaminių rinkoje.

Jau daugiau kaip 150 metų Stabila gamina inovatyvius, preciziškai sukurtus įrankius, skirtus matavimui. Gamintojas skiria itin didelį dėmesį įrankių kokybei, todėl inžinierių ir dizainerių komanda nuolatos bendradarbiauja su pačiais reikliausiai meistrais, kad kuriami įrankiai veiktų preciziškai ir būtų paprastai naudojami. Nuo pat pirmojo įmonės išradimo labai didelis dėmesys skiriamas naujausioms technologijoms, todėl Stabila jau yra kaip preciziškumo, greičio ir patikimumo sinonimas.

Stabilos matavimo produkcija yra pagaminta profesionaliam naudojimui aplink statybų aikštelę, bet daug privačių meistrų mėgsta šiuos įrankius naudoti savo privačioms reikmėms. Šis gamintojas pateikia pilną gamą matavimo prietaisų, tarp kurių patys populiariausi ir kokybiškiausi yra gulsčiukai, lazeriniai nivelyrai ir matavimo ruletės. 


Stabilos produkcijai yra suteikiama 2 metų garantija, kai įrankis naudojamas individualaus vartotojo arba 1 metų garantija kai naudojama komerciniais tikslais.
Daugiau apie Stabilą kompaniją galite sužinoti čia
http://www.stabila.de/cms/front_content.php