Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Obliavimo staklės Proxxon AH 80

Prekės kodas206020

318,28 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Proxxon
Svoris 5.5 kg
Bendras svoris su pakuote 7,24 kg
Pakuotės matmenys 770x780x500 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 200 W
Obliavimo gylis 0-8 mm
Obliavimo plotis 80 mm
Maks. ruošinio storis 80 mm
Maks. ruošinio plotis 80mm
Viršutinio stalo matmenys 400 x 80 mm
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 6000 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 6000 /min
Papildoma obliavimo funkcija ant staklių viršaus Ne
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Apsauga nuo perkrovos Taip
Komplekte yra Dulkių nusiurbimo adapteris, Lazdelė ruošinio stūmimui, Paralelinė kreipiamoji
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Visa staklių rėmo konstrukcija gaminama iš aliuminio liejinio su CNC apdirbtais tvirtinimais. Tai užtikrina švarų minkštos ir kietos medienos apdirbimą be vibracijų. Staklių pagrindą sudaro į guolius įstatytas obliaus blokas su keičiamais HSS peiliais. Diržinė pavara ir specialios konstrukcijos, tyliai veikiantis, nuolatinės srovės variklis. Glotniai frezuotas darbastalio paviršius, kurio dešinė pusė yra reguliuojama varžto pagalba. Reguliuojama lygiagreti atrama, kurią galima paversti į abi puses (45° kampu, su skale). Praktiška apsauga, netrukdanti darbui. Pagrindinis jungiklis su avarinio išjungimo funkcija ir apsauga nuo atsitiktinio įjungimo. Į komplektą įeina nusiurbimo jungtis ir stūmimo lazdelė.

Proxxon – tai Vokietijos įmonė, jau keletą dešimtmečių klientams siūlanti aukštos kokybės tikslaus apdirbimo stakles “MICROMOT” bei mechaninius įrankius “INDUSTRIAL”.

 

MICROMOT - tikslaus apdirbimo staklės

MICROMOT produktų linija, kurią sudaro daugiau kaip 50 produktų, gaminama Liuksemburge, Wecker vietovėje. Tai yra aukštos kokybės smulkiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams skirtos staklės, naudojamos modelių gamintojų, juvelyrų, tiksliosios mechanikos ir dar daugelyje kitų sričių. Proxxon gali jums pasiūlyti stakles, tinkančias bet kokiam tikslumo reikalaujančiam projektui įgyvendinti. Jos bus ilgaamžės, tylios, tikslios ir veiks be vibracijų, todėl darbas su Proxxon Micromot linijos produktais jūsų nevargins ir teiks malonumą.

INDUSTRIAL – profesionalūs mechaniniai įrankiai

INDUSTRIAL produktų liniją sudaro veržliarakčiai, terkšlės, sukimo galvutės, dinamometriniai raktai, įvairūs rinkiniai ir kiti mechaniniai įrankiai. Didžioji įrankių dalis gaminama iš chromo vanadžio plieno lydinio. Įrankiai yra kruopščiai grūdinami, jie turi aukštos kokybės paviršiaus dangą (dviguba nikelio danga ir matinė chromo danga paviršiuje). Proxxon Industrial linijos produktai yra tvirti ir patogūs naudoti.