Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Perforatorius Hitachi DH26PC; 3,4 J; SDS-plus

Prekės kodas73722


Gamintojas Hitachi
Svoris 2.8 kg
Bendras svoris su pakuote 4,96 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Grąžto / kalto kotelio tipas SDS-plus
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-1100 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1100 /min
Smūgių dažnis 0-4300 min-1
Maks. smūgio energija 3.4 J
Naudojamoji galia 830 W
Maks. grąžto Ø betonui gręžti 26 mm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 32 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm
Perforatoriaus darbinis režimas Gręžimas (mediena, metalas, plastikai...), Gręžimas su kalimu (akmuo, plyta, betonas...), Kalimas (darbas su kaltais išjungus sukimą)
Komplekte yra Gylio ribotuvas, Antivibracinė gumuota rankena
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame įsigyti tepalo griebtuvui sutepti

Didelio našumo ir naujo efektingo dizaino perforatorius Hitachi DH26PC. Šis modelis rinkoje pasirodė 2013 metų liepos mėnesį ir nuo savo pirmtakų išsiskyrė tuo, kad buvo maždaug du kartus galingesnis, 30% didesnis sukimo-gręžimo greitis ir turėjo tris pakeitimus pavaros įrangoje:
50% procentų padidintas oro pagalvės kiekis cilindre, kad sugerti daugiau smūgio atatrankos ir užtikrinti geresnį įrankio ilgaamžiškumą.
Integruoti rutuliniai guoliai tepale šalia pavaros korpuso, skirti geriau sugerti temperatūrą. Dėl šios priežasties tikimybė, kad įrankio variklis perdegs, tapo dar mažesnė.
Buvo pagerintas oro srauto padavimas į ir iš pavaros korpuso, stabilizuoti ir užtikrinti efektyvesnį kalimo veiksmą.

Taip pat buvo pakeistas ir įrankio dizainas. Šis modelis turi gumines, ergonomiškas rankenas, dėl ko vartotojui tenka truputi mažiau vibracijų, o įrankio laikymas ir valdymas tapo dar geresni. Padidinta darbo režimų keitimo svirtis. Ja naudotis tapo patogiau ir tiksliau. Dėka 360° laipsnių rotacinės pagalbinės rankenos, darbas tapo dar malonesnis ir patogesnis. Taipogi gręžimo ir kalimo priedų keitimas supaprastintas iki vieno judesio!

Stabili Japonijos kompanija, besispecializuojanti profesionalių ir meistrams mėgėjams skirtų elektrinių įrankių gamyboje. Hitachi savo veiklą pradėjo 1982 metais. Pagrindinė įmonės vizija – prisidėti prie visuomenės tobulinimo kuriant modernias, originalias technologijas ir produktus. Šios vizijos kompanija laikosi nuo pat įsikūrimo pradžios.

Hitachi jau kelis dešimtmečius pirmauja kurdama efektyviai energiją naudojančias technologijas. Didžiausią dėmesį įmonė skiria šiems tikslams: tausoti išteklius, mažinti poveikį aplinkai, maksimaliai išnaudoti pakartotinio panaudojimo ir perdirbimo galimybes.

Hitachi asortimentą sudaro:

  • akumuliatoriniai suktuvai, perforatoriai, smūginiai gręžtuvai;
  • elektriniai pjūklai, frezos, obliai, kampiniai šlifuokliai ir kiti įrankiai.

Šiems įrankiams suteikiama 24 mėn. garantija. Oficialūs servisai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

“Hitachi” prekės ženklas keičiasi į “HiKOKI”. Daugiau informacijos ieškokite produkto aprašyme.

Nuo 2018 m. spalio 01 d. korporacija “Hitachi – KOKI” keičia savo prekės ženklą į “HiKOKI”. Dėl šios priežasties atitinkamai keisis ir produktų pavadinimai, tačiau patys produktai išliks tie patys, nesikeis ir modelių numeriai bei brūkšniniai kodai. Šio prekės ženklo pasikeitimo pereinamuoju laikuotarpiu rinkoje gali pasirodyti tokie patys produktai su skirtingais pavadinimais: “Hitachi” ir “HiKOKI”.

Jeigu jums yra svarbus prekės pavadinimas, prieš užsakant prekę prašome susisiekti su mumis ir pasitikslinti kokiu pavadinimu bus jūsų užsakytas produktas.