Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pjovimo diskas Proxxon; 50x0,6x10,0 mm; Z115

Prekės kodas205995

8,50 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Proxxon
Bendras svoris su pakuote 0,01 kg
Skylės skersmuo 10,0 mm
Dantų skaičius 115 dantų
Pjūvio storis 0,6 mm
Tinka įrankiui Proxxon KS 230
50 mm skersmuo (10 mm skylė). Disko sudėtyje yra daug volframo, vanadžio ir molibdeno. Tai diskui suteikia tolygią struktūrą, didelį kietumą ir ilgaamžiškumą. Smulkūs dantys užtikrina labai švarų spalvotųjų metalų (aliuminis, žalvaris, varis) pjūvį. Diskas taip pat tinka ir sudėtinių medžiagų (pvz., PC plokštės), medienos ir plastiko pjovimui.

Proxxon – tai Vokietijos įmonė, jau keletą dešimtmečių klientams siūlanti aukštos kokybės tikslaus apdirbimo stakles “MICROMOT” bei mechaninius įrankius “INDUSTRIAL”.

 

MICROMOT - tikslaus apdirbimo staklės

MICROMOT produktų linija, kurią sudaro daugiau kaip 50 produktų, gaminama Liuksemburge, Wecker vietovėje. Tai yra aukštos kokybės smulkiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams skirtos staklės, naudojamos modelių gamintojų, juvelyrų, tiksliosios mechanikos ir dar daugelyje kitų sričių. Proxxon gali jums pasiūlyti stakles, tinkančias bet kokiam tikslumo reikalaujančiam projektui įgyvendinti. Jos bus ilgaamžės, tylios, tikslios ir veiks be vibracijų, todėl darbas su Proxxon Micromot linijos produktais jūsų nevargins ir teiks malonumą.

INDUSTRIAL – profesionalūs mechaniniai įrankiai

INDUSTRIAL produktų liniją sudaro veržliarakčiai, terkšlės, sukimo galvutės, dinamometriniai raktai, įvairūs rinkiniai ir kiti mechaniniai įrankiai. Didžioji įrankių dalis gaminama iš chromo vanadžio plieno lydinio. Įrankiai yra kruopščiai grūdinami, jie turi aukštos kokybės paviršiaus dangą (dviguba nikelio danga ir matinė chromo danga paviršiuje). Proxxon Industrial linijos produktai yra tvirti ir patogūs naudoti.