Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Pjovimo staklės Proxxon DS 230/E smulkioms detalėms apdirbti

Prekės kodas206012

179,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
18,00 €20,00 €
Vnt
Ausinės triukšmui mažinti Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 vnt.
Ausinės triukšmui mažinti Honeywell VeriShield VS110; 27 dB; 1 vnt.
13,41 €14,90 €
Vnt
Tepalas medienos staklių priežiūrai CMT; 1 l
Tepalas medienos staklių priežiūrai CMT; 1 l
2,34 €2,60 €
Vnt
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Apsauginiai akiniai Honeywell SVP200 Anti-Fog, skaidrūs
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Proxxon
Svoris 3.264 kg
Bendras svoris su pakuote 3,264 kg
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 85 W
Reguliuojami judesių greičiai darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Darbastalio matmenys 160 x 160 mm
Maks. ruošinio storis 40 mm
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Idealiai tinka kruopštumo reikalaujantiems darbams: modelių, žaislų gamyba ir tikslioji mechanika. Staklės turi elektroninę greičio reguliavimo sistemą. Galima pjauti minkštą iki 40 mm storio medieną, iki 10 mm storio kietą medieną, iki 4 mm storio plastiką (įskaitant ir PC plokštę), iki 2 mm storio spalvotąjį metalą. Glotniai frezuotas aliuminio darbastalis (160 x 160 mm). Pjovimo rėmo aukštis 300 mm. Jis gaminamas iš labai stabilaus aliuminio profilio. Peiliuko kreipiančiojoje integruota dulkių nupūtimo sistema. Reguliuojamo aukščio pjovimo galvutė (3 padėtys) suteikia du privalumus: Padidėja peiliuko naudojimo efektyvumas (galvutę nuleidus dviem padėtimi žemyn, naudojami nauji peiliuko dantys). Tai iki trijų kartų padidina peiliuko ilgaamžiškumą. Apatinė galvutės padėtis leidžia naudoti iki 60 mm sutrumpintą peiliuką. Tyliai veikiantis ir ilgaamžis variklis. Tyli ir dilimui atspari dantyto diržo pavara. Reguliuojama skersinio pjūvio atrama, pjovimo kampu atrama su skale.

Video apie įrankį.

Proxxon – tai Vokietijos įmonė, jau keletą dešimtmečių klientams siūlanti aukštos kokybės tikslaus apdirbimo stakles “MICROMOT” bei mechaninius įrankius “INDUSTRIAL”.

 

MICROMOT - tikslaus apdirbimo staklės

MICROMOT produktų linija, kurią sudaro daugiau kaip 50 produktų, gaminama Liuksemburge, Wecker vietovėje. Tai yra aukštos kokybės smulkiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams skirtos staklės, naudojamos modelių gamintojų, juvelyrų, tiksliosios mechanikos ir dar daugelyje kitų sričių. Proxxon gali jums pasiūlyti stakles, tinkančias bet kokiam tikslumo reikalaujančiam projektui įgyvendinti. Jos bus ilgaamžės, tylios, tikslios ir veiks be vibracijų, todėl darbas su Proxxon Micromot linijos produktais jūsų nevargins ir teiks malonumą.

INDUSTRIAL – profesionalūs mechaniniai įrankiai

INDUSTRIAL produktų liniją sudaro veržliarakčiai, terkšlės, sukimo galvutės, dinamometriniai raktai, įvairūs rinkiniai ir kiti mechaniniai įrankiai. Didžioji įrankių dalis gaminama iš chromo vanadžio plieno lydinio. Įrankiai yra kruopščiai grūdinami, jie turi aukštos kokybės paviršiaus dangą (dviguba nikelio danga ir matinė chromo danga paviršiuje). Proxxon Industrial linijos produktai yra tvirti ir patogūs naudoti.