Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Profilinė freza Proxxon 29030

Prekės kodas206001

4,20 € Su PVM
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Proxxon
Bendras svoris su pakuote 0,01 kg
Spindulys (R1) 3,2 mm
Frezos darbinis skersmuo -
Darbinis frezos ilgis -
Kotelio skersmuo 3,2 mm
Frezos tipas -
Tinka įrankiui Dremel 300, Dremel 3000, Dremel 400, Dremel 4000, Dremel 8100 Li-Ion, Dremel 8220, Proxxon IBS/A, Proxxon IBS/E, Proxxon MICRO MP 400, Proxxon MICROMOT 230/E, Proxxon Micromot 50, Proxxon Micromot 60/E , Proxxon Micromot FBS 12/E, Proxxon Micromot FBS 240/E
Tinka apdirbti Medieną
Tinka micro daugiafunkciniams įrankiams Proxxon
Antgaliai skirti medienos, drožlių plokštės ir plastiko apdirbimui. Gaunamas aukšto kokybės apdirbtas paviršius. Antgaliai yra stabilūs. Kotelių skersmuo: 3,2 mm.

Proxxon – tai Vokietijos įmonė, jau keletą dešimtmečių klientams siūlanti aukštos kokybės tikslaus apdirbimo stakles “MICROMOT” bei mechaninius įrankius “INDUSTRIAL”.

 

MICROMOT - tikslaus apdirbimo staklės

MICROMOT produktų linija, kurią sudaro daugiau kaip 50 produktų, gaminama Liuksemburge, Wecker vietovėje. Tai yra aukštos kokybės smulkiems ir tikslumo reikalaujantiems darbams skirtos staklės, naudojamos modelių gamintojų, juvelyrų, tiksliosios mechanikos ir dar daugelyje kitų sričių. Proxxon gali jums pasiūlyti stakles, tinkančias bet kokiam tikslumo reikalaujančiam projektui įgyvendinti. Jos bus ilgaamžės, tylios, tikslios ir veiks be vibracijų, todėl darbas su Proxxon Micromot linijos produktais jūsų nevargins ir teiks malonumą.

INDUSTRIAL – profesionalūs mechaniniai įrankiai

INDUSTRIAL produktų liniją sudaro veržliarakčiai, terkšlės, sukimo galvutės, dinamometriniai raktai, įvairūs rinkiniai ir kiti mechaniniai įrankiai. Didžioji įrankių dalis gaminama iš chromo vanadžio plieno lydinio. Įrankiai yra kruopščiai grūdinami, jie turi aukštos kokybės paviršiaus dangą (dviguba nikelio danga ir matinė chromo danga paviršiuje). Proxxon Industrial linijos produktai yra tvirti ir patogūs naudoti.